Salas novada dome valsts svētkos ir piešķīrusi apbalvojumus
Jolanta Grandāne, sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste

Novembris ir ļoti svarīgs un patriotisks mēnesis Latvijai – 11. novembrī tiek svinēta Lāčplēša diena, kas atgādina par 1919. gada 11. novembri, kad tika izcīnīta izšķirošā uzvara pār Bermonta karaspēku. Savukārt 18. novembris ir diena, kad mēs kopīgi atzīmējam un svinam mūsu valsts –  Latvijas Republikas – proklamēšanu. Latvija mums ir ļoti vērtīga no senčiem saņemta dāvana. Svinēsim Latvijas simto dzimšanas dienu ar pateicību par šo dāvanu. 
    Salas novada dome šogad vēlas pateikties  cilvēkiem, kuru ideāli, gudrība, nesavtīgais darbs novada labā, pašuzupurēšanās un drosme ir ļāvusi Salas novadam attīstīties ekonomikas, kultūras un izglītības  jomā, ļāvusi kļūt pozitīvi atpazīstamam starp citiem lieliem un maziem Latvijas novadiem. Tie ir cilvēki, kas, stiprinādami Salas novadu un Latvijas valsti kopumā, krietni strādā un ir paraugs līdzcilvēkiem.
   Ar  apbalvojumu «Gada novadnieks» tiek apbalvoti: Sēlpils kultūras nama direktore Anita Gerasimova –  par profesionālu un kvalitatīvu darbu amatiermākslā, novada vārda atpazīstamības veicināšanu, piedaloties Vispārējos latviešu XXVI Dziesmu un XVI Deju svētkos; Sergejs Kuņankins – par ieguldījumu Salas vidusskolas un PII «Ābelīte» infra­struktūras attīstībā IT jomā.
    Ar apbalvojumu «Atzi­nības raksts» tiek apbalvoti: SIA «Jēkabpils Kamene» īpašnieks Ivars Ārmanis – par uzņēmējdarbības veicināšanu un sabiedrisko aktivitāti novadā; Biržu pamatskolas skolotāja un lietvede Inga Galdiņa –  par profesionālu un godprātīgu dar­bu; Salas kultūras nama ap­kopēja Ginta Jaudzema –  par nesavtīgu un apzinīgu darba pienākumu veikšanu; SIA «Vīgants» labiekārtošanas darbu strādniece Inta Kļaviņa –  par godprātīgu un kvalitatīvu darbu; ĢAC «Saulstari» kurinātājs un labiekārtošanas darbu strādnieks Gunārs Krauklis – par ilggadēju, apzinīgu un kvalitatīvu darbu; Sēlpils pagasta pārvaldes automobiļa vadītājs Jānis Krava­lis – par nesavtīgu un apzinīgu darba pienākumu veikšanu; Sēlpils kultūras nama amatierkolektīvu dalībniece Sarmīte Martinova –  par amatiermākslas un novada vārda atpazīstamības veicināšanu; bijušās KS «Toms» autobusa vadītāji Dmitrijs Negrucs, Vilnis Ormanis un Mihails Rakovs –  par profesionālu un godprātīgu darbu;  Biržu tautas nama kurinātājs Ziedonis Strods par nesavtīgu un apzinīgu darba pienākumu veikšanu; SIA «Sala serviss» īpašnieks Aivars Ščadro –  par uzņēmējdarbības veicināšanu, godprātīgu un kvalitatīvu darbu; PII «Ābelīte» pirms­skolas skolotāja palīdze Anna Ušakeviča –  par nesavtīgu un apzinīgu darba pienākumu veikšanu; SIA «Vīgants» traktorists Gunārs Vašķis –  par godprātīgu un kvalitatīvu darbu.
     2018. gadā  Salas novada domes priekšsēdētājas pateicība tiek pasniegta: Biržu tautas nama amatiermākslas kolektīvu vadītājai Lienītei Geižānei par ieguldījumu Biržu tautas nama amatierkolektīvu attīstībā.
    Lai notiek arvien tā, ka mūsu cilvēku paveiktais Salas novada un Latvijas līdzšinējā mūžā un mūsu tagadējā laikā iedvesmo un stiprina mūs ikvienu. Lai tas palīdz mums katram atrast patiesos ideālus, vērtību pamatu, dzīves misiju, uzņēmību, drosmi, gudrību un mīlestību strādāt un nest labus augļus gan darbā, gan rūpēs par ģimeni un tuviniekiem. Kopīgi rūpēsimies par mūsu novadu un Latvijas valsti tā, lai tā stipra un droša pastāv cauri laikiem. Lai Latvija, mūsu veidota, mums un mūsu nākamajām audzēm ir dārgākā vērtība, skaistākā rota un mīļākā māju vieta uz šīs zemes. Un lai Dievs mums uz to palīdz!
   Svinīga Salas novada domes apbalvojumu un domes priekšsēdētājas pa­teicības pasniegšana notiks  17. novembrī  plkst. 17.00 Salas kultūras namā, Lat­vijas Republikas prokla­mēšanas 100. gadadienai veltītajā  pasākumā.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (22)

 1. Ačulis
  Ačulis
  pirms 7 mēnešiem

  Ha! Lūk, laiki pienākuši - apbalvo traktoristus un daiļdārzniekus.. Pareiz, kas citam asti cels, ja ne pats!

  Atbildēt
 2. Nja
  Nja
  pirms 7 mēnešiem

  Uz to mums atkal jāiedzer.

 3. Pozors
  Pozors
  pirms 7 mēnešiem

  Salas novada apko[ēju sindroms nemainās. Apkopēja mazgā par naudu un darba laikā. S,K, arī IT tehnploģijas ieviesa par naudu. Saulstaru-Līkumu kurinātājs kurināja darba laikā. Salas kn apkopēja mazgāja darba laikā. Vai tiešām irēna sproģe pat uz Latvijas 100gadi nevarēja tikt pāri savam provinciālismam, kas jau ir sādžas lumpenu līmenī, lai pateiktu paldies kultūras cilvēkiem, kuri raksta, dzejo, glezno, fotogrāfē un citādi ceļ novada kultūras līmeni? Jā, kultūra sākas ar mazmājiņu un tieši to jau Sproģe Sēlpils pagastā aizslēdza

  Atbildēt
 4. tehnoloģija
  tehnoloģija
  pirms 7 mēnešiem

  Tu bez smadzenēm? Cilvēks ziedo skolai IT tehnoloģijas!!!!!Iegulda savus personīgos līdzekļus!!!!! Par ko tu runā, ja neko nezini?????Nevajag tik klaji parādīt savu aprobežotību, tiešām pozors.

 5. A
  A
  pirms 7 mēnešiem

  Re: tehmoloģija Salas novads laiž jebkuru taisīt IT projektus OII un skolā? Tad kāpēc nepielaist domes datu bāzei, lai pa 2 gadiem sataisa domes mājaslapu, kas ir ļoti zemā līmenī un tukša

 6. krolls
  krolls
  pirms 7 mēnešiem

  Otrā rindkopa no kādas vecas padomju laika avīzes izgriezta. Tikai vārdu "padomju zeme" vietā iekopēts "Salas novads".

  Atbildēt
 7. Huligāns
  Huligāns
  pirms 7 mēnešiem

  Apkopējas, kurinātāja un automobiļa vadītāja " ideāli, gudrība, nesavtīgais darbs novada labā, pašuzupurēšanās un drosme ir ļāvusi Salas novadam attīstīties ekonomikas, kultūras un izglītības jomā". Ahahahahahaha!!!

 8. faktiski
  faktiski
  pirms 7 mēnešiem

  Nu bet ja tā padomā, ja nebūs apkopēju, pagastmājas un domes ieaugs sūdos. Ja nebūs kurinātāju, tiem visiem kundziņiem krēsli piesals pie irsām. Viss ir pareizi. Ekonomikas Latvijā nav, nav kam medāļus dot, jo neviens ekonomiku, kas ir pats galvenais, nav pacēlis.

 9. krolls
  krolls
  pirms 7 mēnešiem

  Iepriekšējā komentārā kļūdījos, pareizi jābūt - Izskatās, ka otrā rindkopa varētu būt no kādas vecas padomju laika avīzes izgriezta. Tikai vārdu "padomju zeme" vietā iekopēts "Salas novads".

  Atbildēt
 10. lasītāja
  lasītāja
  pirms 7 mēnešiem

  Manuprāt, ikviens darbs ir cienījams un neviens no darba darītājiem nav noniecināms! Te arī parādās jūsu intelekta līmenis-nopelt ikvienu, ko pašvaldība novērtē. Jums gan varētu piešķirt lielāko balvu par novada cilvēku nozākāšanu!

  Atbildēt
 11. Huligāns
  Huligāns
  pirms 7 mēnešiem

  Cienījams jau ir, bet par to jau cilvēks algu saņem, par velti jau neviens no viņiem nestrādā. Bet ja kaut ko par velti izdara vai ārpus darba laika - tur varētu arī goda rakstu iedot.

 12. no Krustpils novada
  no Krustpils novada
  pirms 7 mēnešiem

  ha, varētu domāt, ka citos novados pasniedz Atzinības rakstus par dzejošanu un gaudošanu internetā. dzīves pabērni te salasījušies, kas aprej jebko. arī mūsu novadā un citos pasniedz apbalvojumus iestāžu darbiniekiem.nosauc kaut vienu novadu, kurā ir citādāk. Arī valsts apbalvojumus pasniedz algotiem darbiniekiem.sēžot pie anonīmiem komentāriem un neizbāžot ārā galvu nav nojausmas vispār nekādas.Ak, jūs, nožēlojamie skauģi!

  Atbildēt
 13. kā tad, siles barokli
  kā tad, siles barokli
  pirms 7 mēnešiem

  Nu tu i izmuldējies. :DDD Vajadzīgi te kādam tie bezvērtīgie kartona apbalvojumi. :DDD Lielākais apbalvojums cilvēkam ir ikdienā pateiktais PALDIES.

 14. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 7 mēnešiem

  Sals novadc māk savējos pacelt.

  Atbildēt
 15. A
  A
  pirms 7 mēnešiem

  Salas novada domes krisas barojas no siles, smeļ prēmijas algas apmērā no siles un vēl savējos darbiniekus prēmē uz svētkiem. Tas ir kauna traips visam novadam. Jāapbalvo tie, kuri nesaņem algu par savu darbu sabiedrības labā. No saraksta pelnīti apbalvojumu saņem Anita Gerasimova, jo kultūras darbā stundas neskaita. 3 KS TOMS šoferīši, jo gadiem laipni veda pasažierus, izlaida un paņēma visas tantiņas katrā ceļa galā, precīzi izpildīja savu darbu. Veda pat maizi, ja kāds palūdza. Par tiem tikai labas atmiņas. Pārējie ir siles darboņi, kas darba laiku nepārsniedz. Mācīties no Līvānu novada, kur darbiniekiem sava balle un apbalvojumi, bet ne jau apkopējai un kurinātājam goda raksts valsts simtgadē. Fuj Sproģei

 16. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 7 mēnešiem

  Ja tā nopietn padoma, tad laikam ar ir. Ja lab nestrādas, tad uzreiz būs trīs vieta, kas vel labak rukas.Tad iznāk, ka vis laik jādo diplom, ko?

 17. čiksa
  čiksa
  pirms 7 mēnešiem

  fui, tev pašai!ne tev zināt, ne kāds tev atskaitīsies,ne prasīs tavu viedokli, kurš pārsniedz darba laiku, kurš pelnījis apbalvojumu. beidz žvadzināt par savu novadu, visi novadi apbalvo savās iestādēs strādājošos. tādas anonīmās pažobeles žurkas spējīgas tikai uz visu novada cilvēku nopulgošanu, neko vairāk. kauna traips novadā esi tu un tas vietējiem nav pārsteigums. nu jau arī tālākā apriņķī esi " slavena" ar savu neizmērāmo naidu pret sava novada cilvēkiem.Ha, ha- ha!

  Atbildēt
 18. novērojums
  novērojums
  pirms 7 mēnešiem

  šodien Salas novada domes siles rupors nav darbā vai slims, joneviena aizstāvības komentāra.

 19. praļots
  praļots
  pirms 7 mēnešiem

  ha, ha, anonīmā pažobeles žurka, par tiem kas darbā vai nav darbā man interese maza, bet tu nesapņo velti-es neesmu ne kūtī pie siles, ne slims,ne domes darbinieks ar noteiktu darba laiku. Ne pa taviem žoklīšiem tev pagadījies "Ienaidnieks"-nav pa spēkam tev ko ietekmēt!!!!

  Atbildēt
 20. praļotam
  praļotam
  pirms 7 mēnešiem

  drusciņ pacieties, drīz būs novadu reforma, vot būs humori

 21. praļots
  praļots
  pirms 7 mēnešiem

  tev nekas nemainīsies un dzīve saldāka nekļūs, bet es tikai priecāšos, ka tāda pažobele žurka grims arvien dziļāk savos pāķos.neviens tev palagu ceļa galā nenoklās un tukšās buteļonkas varēsi stiept uz reģionu, būs humori,, jā...

  Atbildēt
 22. nu ko muld
  nu ko muld
  pirms 7 mēnešiem

  visa zeme ir viena pažobele. kuram kas nepatīk, tas jau sen ir aiz dīķa

Pievienot komentāru