Samazina autobusu reģionālo maršrutu reisu skaitu
Sagatavoja J. Apīnis

Autotransporta direkcija ziņo, ka sakarā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju  pēdējo dienu laikā reģionālo maršrutu autobusos pārvadāto pasažieru skaits ir būtiski krities. Tādējādi no 19. marta uz ārkārtējās situācijas laiku autobusu reisu skaits tiek samazināts. Direkcija aicina visus iedzīvotājus, kuri uz savu iecerēto galamērķi plāno doties ar reģionālo maršrutu autobusu, pirms tam pārbaudīt aktuālo kustības sarakstu, zvanot uz  izziņu numuru 1188  vai  mājaslapā www.atd.lv!
    Lēmums slēgt konkrētus autobusu reisus tika pieņemts, balstoties uz pārvadātāju iesniegtajiem datiem par pārvadāto pasažieru skaitu laika periodā, kopš valstī tika ieviesta ārkārtējā situācija. Atsevišķos autobusu maršrutos reisu skaits tiks samazināts pat uz pusi. 
    Lēmuma par vilciena reisu samazināšanu šobrīd vēl nav; aktuālie dati par vilcienos pārvadāto pasažieru skaitu vēl tiek analizēti.
     Autotransporta direkcija aicina  pasažierus, ja tas ir iespējams, biļeti iegādāties internetā, autoostā vai maksājot ar bankas karti autobusā. 
     Visi aktuālie kustības saraksti ir pieejami mājaslapā www.atd.lv sadaļā «Kustības saraksti» vai www.1188.lv. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar pasažieru pārvadātājiem, tajā skaitā ar Jēkabpils autobusu parku: dispečera t. 65237730, 29182383. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru