Sarkanā Krusta Jēkabpils komiteja pārvākusies uz savu iepriekšējo atjaunoto ēku
AIJA VALDMANE

Nu jau pagājušas divas nedēļas, kopš  biedrības  «Latvijas Sarkanais Krusts»  Jēkabpils reģionālās komitejas pārstāvji sāka pārvākties  no ēkas Brīvības ielā 258a, kur viņi atradās, kopš ugunsgrēkā   pirms vairākiem gadiem cieta viņu mītnes vieta Rīgas ielā 201, uz izremontēto 201. ēku.  Tagad šis nams lielākoties ir atjaunots, izņemto augšējo stāvu. Tā remontam tiks krāta nauda. 
     Kad BD ieradās Rīgas ielā 201, beidzās pēdējie pārvākšanās  un kārtošanas darbi. Reģionālās  komitejas izpilddirektore Velta  Ozo­liņa  pastāstīja, ka pirmajā stāvā atradīsies  veikals ar apgērbiem, apaviem  un citām mantām. Apģērbi tagad ir glīti sakarināti  uz pakaramajiem,  ne tā, kā bija iepriekšējā ēkā, kur to bija tik daudz, ka tos nevarēja kārtīgi izvietot un nācās likt cits citam virsū. Blakus telpā tiks dalītas Eiropas pārtikas pakas, kā arī atradīsies tehniskie palīglīdzekļi: funkcionālās gultas, kruķi, ratiņkrēsli, tualetes krēsli,  staiguļi u.c. Uz direktores rakstāmgalda atrodas ziedojumu kastīte, kur apmeklētāji  var mest ziedojumus ģimenēm, kam vajadzīga palīdzība. Ziedojumus ģimenes saņems uz Ziemas­svētkiem. 
    – Septiņus gadus pavadījām Brīvības ielā 258a, – stāstīja izpilddirektore. – Nezinām, kas tajās telpās būs tagad. Šeit, Rīgas ielā, klientus pieņemsim no pulksten  9.00 līdz 15.00. Te strādās  mūsu brīvprātīgās, kuras darbojās arī Brīvības  ielā: Broņislava Bravatska, Margarita Veselova un Lilija Lazdiņa. Apmeklētāji jau drīkst nākt pie mums uz šo adresi.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru