Sarkanais Krusts pasniedz dāvanas divām ģimenēm
Juris Šteinbergs

Piektdien  Sarkanā Krusta Jēkabpils reģionālajā komitejā  divas ģimenes saņēma dāvinājumu – katra pa 100 eiro, lai labāk varētu sagatavot bērnus skolai. To pasniedza reģionālās komitejas izpilddirektore Velta Ozoliņa. 
   –   Parasti mēs Zie­massvētkos un pirms skolas sākšanās augusta beigās vienai  ģimenei dāvinām 100 eiro. Šogad kāds anonīms ziedotājs šim mērķim ir pārskaitījis 200 eiro, tādēļ varam iepriecināt divas ģimenes.  Ģimenes, kurām šāds dāvinājums būtu ne­pieciešams, mums iesaka Jēkabpils reģionālās slimnīcas  bērnu konsultācija, un mēs viņu viedoklim uzticamies. Galvenais priekšnosacījums ir, lai tās būtu kārtīgas ģimenes,  nebūtu pa­balstu prasītājas, bet finansiāli pašas mēģinātu tikt galā. Šoruden ir izvēlētas Majdžus  un Zaharānu ģi­menes, – pastāstīja V. Ozoliņa.  
   Sandra Majdžus, kura rūpējas par sešiem bērniem, pastāstīja, ka četri ies skolā, un dāvana labi noderēs  skolas lietu iegādei. Ģimenē pelnītājs ir vīrs, bet Sandrai rūpju pietiek, gādājot par sešām atvasēm.  
    Savukārt Iveta Zaha­rāne sacīja, ka viņa ar vīru abi audzina trīs bērnus, no kuriem skolā ies divi.  Zaharānu ģimenē strādā abi vecāki, taču arī viņiem 100 eiro lieti noderēs, iegādājoties skolai nepieciešamo. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. blett
  blett
  pirms 1 gada

  Kad pie mums tā nabadzība beigsies? Cilvēkam tomēr savi spēki ir jānovērtē, cik spēs uzturēt un izaudzināt bērnus.

  Atbildēt
 2. īpaši stulbs-blett
  īpaši stulbs-blett
  pirms 1 gada

  Ja visi būs bagāti, kurš uz maizes margarīnu smērēs?

  Atbildēt
 3. blett
  blett
  pirms 1 gada

  Uz maizes ir jāsmērē sviests. Ar margarīnu var iesmērēt veļukam ķēdi.

Pievienot komentāru