Sarkanais Krusts turpmāk darbosies Zaļajā ielā
INESE ZONE

Jēkabpils dome nolēmusi noslēgt patapinājuma līguma ar biedrības  “Latvijas Sarkanais Krusts” Jēkabpils  nodaļu, nododot tai lietošanā uz patapinājuma līguma pamata ēku Zaļajā ielā 9b (ēka Jēkabpils nakts patversmes pagalmā, kur bija ierīkotas telpas sieviešu patversmei) sociālo pakalpojumu sniegšanai, esošo telpu Brīvības ielā 258A, Jēkabpilī vietā.
     Kā zināms, šo Bērnu un jauniešu centra ēku Brīvības ielā plānots izmantot jauniešu mājas darbības nodrošināšanai. 
     Latvijas Sarkanais Krusts ir sabiedriskā labuma organizācija, kas iespēju robežās un bez atlīdzības palīdz pilsētas trūcīgajām un maznodrošinātajām personām, daudzbērnu ģimenēm un invalīdiem ar apģērbu, apaviem un sadzīves lietām. Biedrība piedalās Eiropas atbalsta fonda trūcīgajām personām pārtikas un pamata materiālās palīdzības preču izdalīšanas projektā un nodrošina palīglīdzekļu nomu.  
    Līgums par telpu izmantošanu Zaļajā ielā  stājas spēkā no šī gada 1. oktobra līdz 2020. gada 1. oktobrim, bet ne ilgāk kā uz laiku, kamēr Latvijas Sarkanā Krusta Jēkabpils komitejai ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss. Biedrībai jāsedz  maksa par komunālajiem pakalpojumiem, kas saistīti ar iznomātās telpas lietošanu.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru