Satiksmes ierobežojumi Zemgales ielā
Ieva Gādmane

SIA «Jēkabpils pakalpojumi» informē, ka sakarā ar līgumu «Objekta «Zemgales ielas atjaunošana Jēkabpilī» būvprojekta izstrāde un būvniecība» šonedēļ tiek slēgts Zemgales ielas posms no Viesītes ielas līdz SIA «Jēkabpils pakalpojumi» iebrauktuvei teritorijā.
    Darbu pirmajā posmā jau ir slēgts Zemgales ielas posms no krustojuma ar Ābeļu ielu līdz «Jēkabpils pakalpojumu» teritorijai. Šajā posmā noņemts asfalta segums, kā arī izbūvēts ūdensvads un kanalizācija un veikti ceļa pamatnes sagatavošanas darbi.
    Autovadītājus lūdzam sekot līdzi ceļazīmēm, jo, tiklīdz tiks slēgts posms no Viesītes ielas līdz «Jē­kabpils pakalpojumu» iebrauktuvei, piekļūt pirmsskolas izglītības iestādei «Zvaniņš» un SIA «Jēkabpils pakalpojumi» teritorijā esošajam atkritumu šķirošanas laukumam varēs pa Zem­gales ielu virzienā no Neretas ielas.
     Zemgales ielas būvniecības ietvaros tiks atjaunots ielas asfaltbetona segums, nobrauktuves uz Jauno, Viesītes, Dignājas un Ābeļu ielām, nobrauktuves uz ielai pieguļošajiem īpašumiem, izbūvēti lietus ūdens kanalizācijas tīkli, un atjaunots gājēju un velosipēdistu celiņš. Satiksmes ierobežojumi Zemgales ielā plānoti līdz šī gada 30. novembrim. Būvdarbu kopējās izmaksas ir 158 391,20 eiro bez PVN.
 
Ieva Gādmane
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (4)

 1. bezkaunīgais sivēns
  bezkaunīgais sivēns
  pirms 8 mēnešiem

  Nav jāierobežo, bet pilnībā jāslēdz iela transportam un gājējiem!! Nav tur ko vazāties, traucēt darbus blenžot apkārt , būvdarbu laikā, iekritīs kāds vēl tranšejā, lauzīs sprandu un būvniekiem būs nepatikšanas.

  Atbildēt
 2. īpaši stulbs
  īpaši stulbs
  pirms 8 mēnešiem

  Vai tikai pats Tu tur nestrādā? Taisnību jau runā, bet celtnieku un iedzīvotāju interesēm tomēr būtu jābūt saskaņotām. Lai nav naida vieniem pret otriem.

 3. bezkaunīgais sivēns>īp.st.
  bezkaunīgais sivēns>īp.st.
  pirms 8 mēnešiem

  Kāda tam nozīme - strādāju tur vai nestrādāju, bet runāju no savas pieredzes. Pagājušajā vasarā uzdāvināju brālēnam jaunas parķankas, viņš strādāja Bebros un bija atstājis tās pa nakti lai izvēdinās, no rīta parķankas vairs nebija - nozagtas. Zagšana ir arī viens no iemesliem kāpēc kustība pa Zemgales ielu jāslēdz remonta laikā.

 4. zinātājs
  zinātājs
  pirms 8 mēnešiem

  Ja pasauktu palīgā Ošukalnu, pabeigtu jau septembrī. Lielīgi, paši visu grib sagrābt.

  Atbildēt

Pievienot komentāru