Sazinies ar pašvaldību, izmantojot tālruni, e-pastu vai whatsapp aplikāciju
Pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Informējam, ka ir mainīts Jēkabpils paš­valdības centrālais e-pasts. Pamato-joties uz Ministru kabineta noteikumu Nr. 611 «Kārtība, kādā iestādes ievieto informāciju internetā» 45.3. punktu,  turpmāk iestādes «Jēkabpils pilsētas pašvaldība» centrālais elektroniskais pasts būs pasts@je­kabpils.lv.
  Turp­māk ar paš­valdību būs iespējams sa­zināties, izmantojot e-pas­tu: (pasts@je­kab­pils. lv), bez­maksas informatīvo tālruni (tālr. 80205008) vai rakstot ziņu whats­app aplikācijā (tālr. 20002942). Sazinoties šādā veidā, fiziskas vai juridiskas personas var izteikt savus priekšlikumus un ierosinājumus paš­valdībai par pilsētas attīstības un labiekārtošanas jautājumiem, kā arī citām jo­mām, kas attiecas uz pilsētu. 
  E-pastā un whatsapp aplikācijā iespējams sazināties visas diennakts laikā. Savukārt uz bezmaksas tālruni var zvanīt no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 8.30–17.00. Uz tālruņa zvaniem atbild paš­valdības Vienas pieturas aģentūras darbinieki, kuri nepieciešamības gadījumā savieno ar attiecīgo nodaļu vai arī sniedz kontaktinformāciju par pašvaldību un citām tās pakļautībā esošajām iestādēm.
Sabiedrisko attiecību nodaļa
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. GedertsPiebriedis
    GedertsPiebriedis
    pirms 2 gadiem

    E-pasc tāc kā pastniekim. Kā tad tā?

    Atbildēt

Pievienot komentāru