Sēlpilī deg mežs
Sagatavoja S. RUTKA

Svētdienas vakarā Jē­kabpils, Viesītes un Aiz­kraukles ugunsdzēsēji devās uz Salas novada Sēlpils pagastu, kur astoņu hektāru platībā dega mežs un jaun­audze.  
    Dzē­šanas darbus apgrūtināja lielā ugunsgrēka platība, ūdens trūkums un problēmas atrast piebraucamos ceļus. VUGD un Valsts meža dienesta darbiniekiem izdevās ierobežot ugunsgrēka izplatīšanos. Degšana turpinājās perimetra iekšienē. Naktī notikuma vietā dežurēja «Latvijas valsts mežu» darbinieki. Pirmdien Valsts meža dienests turpināja dzēšanas darbus. 
    VUGD atgādina, ka Lat­vijas mežos saglabājas ļoti augsta uguns bīstamība, tāpēc aicina cilvēkus būt ļoti uzmanīgiem un nepieļaut, ka mežā un tā tuvumā tiek veiktas darbības, kuru rezultātā rodas dzirksteles vai liesmas. Neapdomīga rīcība šādos apstākļos var izraisīt plašu un postošu ugunsnelaimi.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Sēlijas salas, Sēlpils Zirgu sala
    Sēlijas salas, Sēlpils Zirgu sala
    pirms 3 mēnešiem

    Nezinu, kur deg, bet nekur nejūt ne smaku, ne redz dūmus... Notiek arī, kas labs: 1.jūnijā Sēlpils pagastā pasākumi: 10:00 autobuss no stadiona pieturas aizvizinās interesentus un Sēlpili (pieteikties e-pasts: klubsselija@inbox.lv, jo autobuss nav bezizmēra!) 12:00 Sēlpils pag. Boļānos pieguļnieku ugunskurs 14:00 - 16:00 Sēlpils pag,Pļavniekos (pie bāreņu nama Līkumi) ekskursija īru tinkeru zirgu fermā. Visi šie pasākumi ir bez maksas. Aicināti lieli un mazi! Var braukt arī ar savu transportu uz pasākumu, kas katram mīļāks! Lūdzu, padodiet ziņu paziņām un radiem! !

    Atbildēt

Pievienot komentāru