Septiņpadsmit  punkti puslaikā un zaudējums Valmierā

Sestdien Latvijas Basketbola līgā BK “Jēkabpils” izbraukumā tikās ar “Valmieru/ORDO”  un zaudēja ar 65:77.
   Pirmajā ceturtdaļā ritēja līdzīga cīņa, bet tās izskaņā D. Rolanda trejacis nodrošināja jēkabpiliešu minimālu vadību pēc nospēlētām 10 minūtēm (23:22). Otro ceturksni viesi iesāka ar nelielu izrāvienu, bet ceturtdaļas vidū viņu pārsvars sasniedza jau 10 punktus. Puslaika rezultātu ar trīspunktu metienu fiksēja O. Virsis – 48:36 “Jēkabpils”  labā.
   Arī trešā ceturtdaļa sākās ar O. Virša diviem gūtiem punktiem. Jēkabpilieši ieguva pielāko pārsvaru šajā mačā +14, bet turpinājumā iniciatīva pārgāja mājinieku pusē. Trešajā ceturksnī  viesi guva vien 12 punktus, savukārt valmierieši divas reizes vairāk, tā panākot neizšķirtu 60:60 pirms izšķirošā spēles nogriežņa. Tajā “lūšiem”  uzbrukumā  klājās vēl sliktāk, gūti tikai 5 punkti un piedzīvots zaudējums ar 65:77.
   Jēkabpils komandā rezultatīvākais ar 19 punktiem bija J. Aleksejevs, bet E. Štelmahers un D. Rolands guva pa 11 punktiem.
   Pēc šīs neveiksmes BK “Jēkabpils” turnīra tabulā  noslīdēja uz priekšpēdējo – astoto – vietu. Nākamo maču jēkabpilieši aizvadīs mājās 22. novembrī pret “LU”.