Sestdien notiks copes mači Atašienē un Viesītē
J. Šteinbergs

    18. februārī uz Marinzejas ezera  notiks zemledus makšķerēšanas sacensības, kuras rīko Krustpils novada pašvaldība un Atašienes pagasta pārvalde. 
    Dalībnieku reģistrācija un pulcēšanās no plkst. 9.00 līdz 10.00. Sacensības risināsies no plkst. 10 00 līdz 14.00. Makšķerēt drīkstēs ar vienu makšķeri un vienu mormišku. Galvenā tiesnese — Līga Zalāne. Sacensības notiek individuālā konkurencē trīs grupās: 1) vīrieši, kuri vecāki par 16 gadiem; 2)  sievietes, kuras vecākas par 16 gadiem; 3) jaunieši vecumā līdz 16 gadiem.
    Pirmo trīs vietu ieguvēji individuālajā vērtējumā tiks apbalvoti ar piemiņas balvām un diplomiem. Bērni līdz 15 gadiem drīkst piedalīties tikai pieaugušo pavadībā.  Dalības maksa pieaugušajiem —  2 EUR , jauniešiem – bez maksas.
    Dalībai sacensībās vēlams pieteikties līdz sacensību norises dienai pa telefonu 29149816 vai elektroniski: peteris.gravans@ krustpils.lv. Sacensību nolikums pieejams krustpils novada mājaslapā www.krustpils.lv.
   Tai pašā datumā, 18. februārī, zemledus copes mačus  rīko arī Viesītes Sporta klubs.  To sākums pulksten 10.00, bet pulcēšanās dalībniekiem noteikta pulksten 9.00 rītā pie Viesītes kultūras pils. Transports uz sacensību vietu tiek nodrošināts, izbraukšana paredzēta pulksten 9.30. 
   Sacensību norises vieta dalībniekiem būs zināma tikai to dienā. Tas nolūkā, lai nenotiktu zivju piebarošana. Sacensībās drīkstēs  lietot vienu ziemas makšķeri bez pludiņa, aprīkotu ar vienu mormišku.  Nolikums paredz, ka sacensības notiks ne mazāk kā četras stundas, vērtēšana notiks vienā grupā.  Uzvarētājiemparedzētas balvas: kausi, diplomi un dāvanu kartes. Tāpat plānotas papildu balvas. Sacensību dalībniekiem būs sagādāta karsta tēja un uzkodas. 

  Organizatori no Viesītes Sporta kluba aicina interesentus pieteikties pa tālruņiem: 26530446 (Gints) un 25649379 (Jolanta), kā arī sīkāk iepazīties ar sacensību nolikumu mājaslapā www.viesite.lv. Zemledus makšķerēšanas sacensības notiek sadarbībā ar Viesītes novada pašvaldību.


Saistītie raksti:

Klaucāna ezerā notika Jēkabpils novada makšķerēšanas sacensības
Fotogalerija: Veiksmīgi aizvadīts Baļotes loms 2017

 

 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. es
    es
    pirms 1 gada

    uz Viesīti

    Atbildēt

Pievienot komentāru