Sestdiena ciemiņiem nav veiksmīga diena
J. Šteinbergs

Sestdiena veiksmīga diena bija Jēkabpils volejbolistiem, kas savas spēles aizvadīja mājās. 
    Nacionālās līgas pirmā apļa pēdējā mačā “Jēkabpils juniori/JSS” dienā uzņēma “Vecumniekus”. Četru setu mačā jēkabpilieši bija pārāki ar 3:1 (25:21; 21:25; 25:23; 25:19).  Rezultatīvākais “junioriem” bija Kristers Dardzāns, kura kontā 27 punkti, savukārt Pāvels Jemeļjanovs guva 15, bet   Matīss Petjukevičs – 13 punktus. Pirmo apli jēkabpilieši ar 11 punktiem (4 uzvaras un 1 zaudējums) pabeidza kā Austrumu zonas vicelīderi. Otro apli mūsējie uzsāks 23. novembrī, kad mājās tiksies ar VK “Lotos”.  
   Vakarā  “Credit24”  Meistarlīgā “Jēkabpils lūši”,  uzņēma Tallinas “TalTech”, kas  turnīra tabulā ir priekšpēdējā – astotā – vietā. Jēkabpiliešu treneris Mārcis Obrumans šajā vakarā atpūtināja Rihardu Puķīti un Vladislavu Blumbergu, kuri laukumā neizgāja, savukārt kārtīgi izspēlēties varēja Jānis Medenis un Gustavs Freimanis. Tallinieši nopienu pretestību līgas vicelīderim izrādīt nespēja, un “lūši” uzvarēja samērā viegli ar 3:0 (25:19; 25:19; 25:16).  Trešā seta izskaņā  mūsējo pārsvars bija tik liels, ka spēli praktiski pabeidza rezervisti. “Lūšiem” ražīgākais punktu guvējs bija Jānis Medenis ar 13 punktiem, Ērikam Voroņko – 12, bet Armandam Āboliņam – 9 punkti.  
    Svētdien “Jēkabpils lūšus” gaida daudz  nopietnāks pretinieks – Jēkabpilī viesosies līderis “Bigbank Tartu”. Abas komandas škir tikai viens punkts.  Uzvaras gadījumā jēkabpilieši viņiem līdera godu var atņemt un paši nostāties turnīra tabulas galvgalī. Spēles sākums Jēkabpils Sporta namā plkst. 16.00. Būs karsti!

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru