SIA «LatGran» atbalstīs volejbolu
Sagatavoja J. Šteinbergs

4. septembrī Jēkabpils pilsētas domē, klātesot Jēkabpils mēram Aivaram Krapam, SIA «LatGran» valdes loceklim Mārtiņam Zvejniekam, sporta kluba «Jēkabpils lūši» prezidentam Mārim Trušelim, Lat­vijas Volejbola federācijas (LVF)  prezidentam Jānim Bukam un  ģenerālsekretāram Kasparam Timermanim, tika parakstīti sadarbības līgumi ar volejbola klubu «Jēkabpils lūši» un Latvijas Volejbola federāciju.
    Ar Latvijas Volejbola federāciju noslēgtais līgums paredz trīs gadu atbalstu jauniešu un junioru izlasēm 60 tūkstošu eiro vērtībā, bet «Jēkabpils  lūši» trīs  gadu sadarbības līguma ietvaros saņems 15 tūkstošus eiro lielu atbalstu.
    — Lai arī formāli atrodamies Krustpils novadā, mēs sekojam un, protams, priecājamies par Jēkabpils komandas  panākumiem. Sarunās ar Latvijas Volejbola federāciju un «Jēkabpils lūšu» vadību sapratām, ka vēlamies atbalstu vērst tieši labāko jauno spēlētāju attīstībai. Tamdēļ atbalstīsim Latvijas volejbola jaunatnes un junioru izlases, kā arī Jēkabpils komandu, kura mūsu reģionā garantē iespēju vietējiem talantiem turpināt spēlēt Baltijas līmenī, —  teica SIA «LatGran» valdes loceklis Mārtiņš Zvejnieks.
   — Priecājos, ka mūsu darba augļus novērtē ne vien vārdos, bet arī darbos. Komandas treneris Mārcis Obrumans jau vairākus gadus individuāli strādā ar Jēkabpils labākajiem jauniešiem, ir kļuvis par U-15 izlases galveno treneri. Notiek plānveidīgs darbs. Ticu, ka ieguldītais darbs vienmēr atmaksājas, un ceru, ka arī nākotnē varēsim runāt par Jēkabpilī augušiem volejbola talantiem, — komantēja «Jēkabpils lūšu» prezidents Māris Trušelis. 
    — Esmu patiesi priecīgs, ka mūsu reģionā esošs uz­ņēmums šajā dinamiskajā un mainīgajā laikā ir izvēlējies ilgtermiņā atbalstīt konkrēta sporta veida federāciju, kā arī Jēkabpils lepnumu – volejbola komandu «Jēkabpils lūši». Ceru, ka šim piemēram sekos arī citi uzņēmēji un atbalstītāji! —  atzīmēja Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps.
Tikšanās laikā tika pārrunātas iespējas nākotnē izlašu spēles aizvadīt topošajā Jēkabpils Sporta centra daudz­funkcionālajā hallē.
 
Jēkabpils domes arhīva foto

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 10 mēnešiem

  Kraps tāds īsiņš bildē. Kas ta ar viņ ir notics?

  Atbildēt
 2. Spirta fans
  Spirta fans
  pirms 10 mēnešiem

  Super! Cerams ka arī mūsu vietējie uzņēmēji atbalstīs savējos. Piem.Ošukalns padalīsies ar saviem miljoniem.

  Atbildēt

Pievienot komentāru