Silvija Dreimane atstāj Jēkabpils pamatskolas direktores amatu
INESE ZONE

Jēkabpils dome nolēmusi atbrīvot līdzšinējo Jēkabpils pamatskolas direktori Silviju Dreimani no direktora amata. Pret to neiebilst nozares ministrija, ar ko jautājums ir saskaņots, jo Vispārējās izglītības likums paredz, ka izglītības iestādes vadītāju pieņem darbā un atbrīvo no darba attiecīgās izglītības iestādes dibinātājs, saskaņojot to ar Izglītības un zinātnes ministriju.
     Jēkabpils pašvaldības sociālo, izglītības, kultūras, sporta un veselības aizsardzības jautājumu komitejas sēdē un domes sēdē, izskatot lēmuma projektu, izskanēja informācija, ka S. Dreimane izteikusi vēlmi atstāt amatu un pagaidām nekādus amatus pašvaldības izglītības iestādēs neieņemšot, bet neesot izslēgts, ka nākotnē viņa varot atsākt darbu savā sākotnējā – logopēda – profesijā. Jēkabpils pamatskolas direktore darba attiecības pārtrauc no 30. augusta. 
Kā zināms, Jēkabpils dome šī gada februārī pieņēma lēmumu par Jēkabpils pamatskolas pievienošanu Jēkabpils 2. vidusskolai, kā rezultātā Jēkabpils pamatskola beidz pastāvēt. Mācības gan turpināsies arī līdzšinējās pamatskolas telpās Rīgas ielā 200, kas reģistrētas kā 2. vidusskolas struktūrvienība. Abu mācību iestāžu apvienošana jāpabeidz līdz šī gada 31. augustam.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Aija
    Aija
    pirms 1 mēneša

    Ļoti laba, zinoša direktore. Žēl, ka pašvaldība neizmanto viņas potenciālu. Viņas vadībā pamatskola ieguva atpazīstamību un labu novērtējumu.

    Atbildēt

Pievienot komentāru