Simonai Ārmanei 12 vārti, komandai – pirmā uzvara

Sestdien  Latvijas handbola Virslīgā sievietēm pirmo uzvaru izcīnīja Jēkabpils Sporta skolas komanda, kas Ludzā ar 34:30 pieveica SK «Latgols». Jēkabpils komanda sezona spirmajā spēlē ar   30:32 piekāpās «REIR Dobele» handbolistēm.
    Mačā  pret ludzānietēm sākumā laukumā bija līdzīga spēkošanās, un pirmo reizi kāda no komandām divu vārtu pārsvaru ieguva tikai 14. minūtē, kad izcēlās jēkabpiliete Dina Robež­niece. Pēc Dinijas Purviņas un Simonas Ārmanes vārtiem Jēkabpils SS pārsvars sasniedza pat plus četri (9:5).
    Arī turpinājumā Jēkabpils komanda demonstrēja pārliecinošu sniegumu (14:7), tomēr pirmā puslaika beigu daļu veiksmīgāk aizvadīja mājinieces, un ejot pārtraukumā, rezultāts vairs bija tikai 16:14 viešņu labā.  Otrā puslaika sākumā veiksmīgākas bija «Latgols» spēlētājas un 39. minūtē viņas panāca neizšķirtu 20:20. Pēc treneres Vitas Brikmanes pieprasītā pārtraukuma jēkabpilietes sapurinājās, Simona Ārmane iemeta 4 vārtus pēc kārtas, panākot 24:20. No šī trieciena mājinieces vairs nespēja atgūties. Jēkabpilietes maču bez nervozitātes novadīja līdz uzvarai ar 34:30.
Jēkabpils komandas sastāvā rezultatīvākā ar 12 vārtiem bija Simona Ārmane, Enijai Ančai pieci vārti, bet četrus pievienoja Anete Čeiča.
Nākamo maču jēkabpils handbolistes aizvadīs 27. oktobrī 13.00 Jēkabpils 3. vidusskolas sporta manēžā pret Salaspils SS.