«Sinsay» otrais veikals ārpus Rīgas atvērts Jēkabpilī
SARMĪTE RUTKA

22. novembrī Jēkabpilī, tirdzniecības centrā «Aura» durvis vēra demokrātisko cenu veikals «Sinsay». Kā jau informējām iepriekš, šis ir tikai otrais apģērbu mazumtirdzniecības uzņēmuma «LPP Latvia ltd.» zīmola «Sinsay» veikals ārpus Rīgas. 
    Uzņēmuma nomas un attīstības projektu vadītājs Alberts Aigars stāsta: – Esam nolēmuši ievērojami paplašināt  savu darbību  Latvijā un drīzumā atvērt vēl vairākus veikalus gan Rīgā, gan ārpus galvaspilsētas. Tā kā Jēkabpils ir viena no lielākajām pilsētām, tad likumsakarīgi mēs esam šeit. Turklāt ir izveidojusies ļoti laba sadarbība ar t/c «Aura» vadību, kur esam raduši piemērotas telpas.
    Uzņēmuma mārketinga vadītāja Jana Meidropa turpina: – Pateicoties Jēkab­pils veikala plašajām telpām (vairāk nekā 800 m2), te ir pārstāvētas visas nodaļas – piedāvājumā ir daudzveidīgs apģērbu klāsts, apavi, mājas lietas, skaistuma preču līnija un daudz kas cits. 
    Kā liecina «Sinsay» e-veikala dati, daudzi jēkabpilieši jau ir pazīstami ar šo zīmolu un pastāvīgi iepērkas mūsu internetveikalā, tomēr arī e-veikala klientiem mums ir labas ziņas – turpmāk jēkabpilieši varēs ietaupīt uz piegādes maksu, jo no 1. de­cembra pasūtījumus varēs saņemt veikalā bez maksas.
    «LPP» grupa ir starptautisks ģimenes uzņēmums, kam pieder tādi zīmoli kā «Reserved», «Cropp», «Hou­se», «Mohito». Lai gan «Sinsay» ir jaunākais šīs grupas zīmols, tas īsā laikā ir guvis popularitāti gan Lat­vijā, gan arī Centrāleiropā. Klientu aptaujās pircēji atzīst, ka tieši cenas un kvalitātes attiecība, kā arī preču atbilstība jaunākajām tendencēm ir «Sinsay» panākumu pamatā.  
    Par popularitāti jēkabpiliešu vidū varēja pārliecināties ikviens – visas dienas garumā jaunatklātajā veikalā pircēju netrūka. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. plikadīda
  plikadīda
  pirms 2 mēnešiem

  Rīt aiziešu un visu aplūkošu, vai ir man kaut kas noderīgs.

  Atbildēt
 2. Rublis
  Rublis
  pirms 2 mēnešiem

  Biju un apskatīju. Rindu nav. Žēl, ka tika nolikvidēta vienīgā ēstuve šajā rajonā (ķēķis). Un preces mazajos veikaliņos varbūt arī nebija kvalitatīvas, bet izvēle bija pietiekoša. Atbilstoša mūsu maciņiem. Par SinSay jāsaka, ka precēm ir pelējuma piegarša. Nē, tās ir jaunas, bet nu nekārojas nemaz

  Atbildēt

Pievienot komentāru