Skrejriteņu kopšana - vienkārša
Apmaksāts raksts

Ja mājās Jums ir skrejritenis, tad jāvelta laiks tā kopšanai. Kam? Lai tas pēc iespējas skaistāk izskatītos un braukšana ar to radītu prieku. Kaut skrejriteņi bērniem atšķiras no tiem, kas tiek ražoti pieaugušajiem, tomēr tos visus vieno tādas pašas daļas, materiāli, kas palīdz nodrošināt drošību, manevrētspējīgumu un stabilitāti.
Tādi paši materiāli pieprasa tādu pašu kopšanu, tad apspriedīsim dažas niansas, kas jāzina visiem skrejriteņu cienītājiem.
Tā kā skrejriteņi visbiežāk tiek ražoti no alumīnija un tērauda, mitrums ir tiem kaitīgs faktors. Tātad, pēc iegādes jāatrod vieta, kur glabāsiet tad, kad ar to nebraukāsiet. Lieliska glabāšanas vieta ir garāža, kāpņu telpa. Šādā gadījumā nav jāaizmirst pieslēgt skrejriteni, lai to nenozāgtu.
Skrejriteņiem kaitē ne tikai mitrums, bet arī tiešie saules stari. Kāpēc? Karstās vasaras dienās alumīnijs var ievērojami sakarst, un, pieskaroties tām, var gūt apdegumus. Glabājiet to ēnā.
Ieteicams regulāri veltīt laiku tā kopšanai. Skrejriteņa tīrīšana nav ļoti sarežģīta var darga. Kaut varat atrast speciālos tīrīšanas līdzekļus, kas tiek prezentēti kā vislabākā izvēle, kas palīdz uzspodrināt metāla virsmas, tomēr līdzīgu efektu var sasniegt ar ziepēm un ūdeni. Galvenais ir regulārā kopšana. Likvidējiet ne tikai dubļus, bet arī putekļus un citus netīrumus, kas var kaitēt Jūsu skrejritenim.
Skrejriteņa uzspodrināšanai ļoti der etiķis. To var izmantot vienu vai sajaucot ar ūdeni proporcijā 1:1. Uzspodrināsiet virsmu, skrejritenis izskatīsies lieliski, it kā būtu jauns.
Beidzot, pamanījot kādas dīvainas aprīkojuma daļas, nepareizu skrejriteņa braukšanu, riteņu bojājumus, vajadzīga ātra problēmas risināšana. Šādos gadījumos ir jāgriežas pie speciālistiem. Bojājumi tiks novērsti ātri un precīzi.
Skrejriteņi nepieprasa īpašu kopšanu, taču ja regulāri tīrīsiet, varat būt pārliecināts, ka tie labi izskatīsies un ilgi Jums kalpos.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. Tētis
  Tētis
  pirms 2 mēnešiem

  Ja tekstā šitik daudz kļūdu, tad tajā veikalā labāk neiepirkties :/

  Atbildēt
 2. A
  A
  pirms 2 mēnešiem

  ...nenozāgtu. ...ražoti no alumīnija un tērauda, mitrums ir tiem kaitīgs faktors? Nekad nebūtu domājusi, ka alumīnijs rūsē! ...tīrīšana nav ļoti sarežģīta var darga. Tas ir labi! Skrejriteņi nepieprasa īpašu kopšanu. Nedzīvas būtnes "neprasa" nevis "nepieprasa"! Lūk tādus gudriniekus sagatavo mūsdienu skolas. Viss raksts vienās valodas pērlēs. Smieklīgi uzrakstīts, ja nebūtu tik skumji un nožēlojami. Bet ko man darīt, ja esmu gājusi skolās krievu laikā, kad "tik ļoti apspieda latviešu valodu". Sarkasms protams.

  Atbildēt
 3. Filologs
  Filologs
  pirms 2 mēnešiem

  Acīmredzami, ka tekstu rakstījis cilvěks, kam latviešu valoda nav dzimtā valoda. Tādā veidā droši vien ietaupits kāds eiro. Jau tā teksts ir stipri primitīvs un vēl tās kļūdas...

  Atbildēt

Pievienot komentāru