Slidotava Pils mikrorajonā bez būvatļaujas uzcelta uz gāzes vada, kas nav pieļaujams
INESE ZONE

Jēkabpils domes deputāts Kaspars  Ģirģens (KPV LV) 6. septembrī Pils mikrorajonā pie pērn uzceltās slidotavas pulcināja vietējo plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus, lai informētu, ka slidotavu pašvaldība uzcēlusi nelegāli bez būvatļaujas un virs augstspiediena gāzes vada, kas nav pieļaujams.
    Par to domi 2016. gada decembrī informējusi «Latvijas gāze». Tad būvvalde veikusi objekta apsekošanu un konstatējusi, ka objekts tagad būtu legalizējams un būtu jāizbūvē gāzes vada atzars ap slidotavu. Slidotavas ierīkošanas aptuvenās izmaksas ir 45000 eiro (asfaltēšanu veica SIA «Jēkabpils pakalpojumi», apmales uzstādīja SIA «Ošukalns»), gāzes vada atzaram ap to būtu nepieciešami vēl aptuveni 15000 eiro. Būvatļauja gāzes vada pārbūvei izdota šī gada 27. martā. Tagad jaunajam deputātu sasaukuma jālemj par tālāko rīcību: slēgt slidotavu vai pārbūvēt gāzes vadu.
      K. Ģirģens secina, ka, viņaprāt, visā ir vainojams Pilsētsaimniecības departaments un tā vadītājs Raits Sirmovičs.  Atbildīgajiem darbiniekiem, pēc viņa domām, par šo faktu būtu jāuzņemas arī materiāla atbildība un jāatstāj amats, jo šis neesot vienīgais objekts, kur pieļauta nolaidība un nav  caurspīdīguma finanšu izlietošanā, un ir šaubas, vai tiešām objektā apgūta visa tāmēs minētā summa. K. Ģirģens kā vēl vienu piemēru minēja Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadionu, kur ir problēmas ar lietus ūdens novadīšanu, un citas. Piemēram, nevar izmantot augstlēkšanas sektoru, kur sabērta grants ar akmeņiem, kaut pēc tāmes jābūt milzu kvantumam – 30 m3 – smilšu. Par visiem celtniecības darbiem pirmkārt atbildot Pilsētsaimniecības departaments un tā speciālisti, kas arī stadionu pieņēmuši ekspluatācijā, neskatoties uz visu iepriekš minēto.
 
    Plašāku informāciju par Pils mikrorajona slidotavas būvniecību un domes vadības viedokli lasiet BD 8. septembra numurā.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (31)

 1. Hokejists
  Hokejists
  pirms 1 gada

  Tūkstoši izmesti vējā!!! ja zināja jau decembrī ka nevarēja taisīt sidotavu, kāda vella pēc vēl janvārī lika apgaismes stabus? Gan jau gāzes apvads izmaksās daudz vairāk nekā visa slidotava ar visiem hokejistiem

  Atbildēt
 2. Privātais
  Privātais
  pirms 1 gada

  Mani būvvalde tramdīja 10 gadus, bet es viņus tāpat piečakarēju. Lohi tur sēž. Tas viens. Otrs - ja privātais sadomās iebetonēt žoga stabu vai logus nomainīt vai māju pārkrāsot, tūlīt Surkuļa banda būs klāt ar protokoliem, bet te pašvaldība atklāti pārkāpusi likumus. Jāiztīra ne tikai pilsētsaimniecības departaments, bet arī būvvalde un juridiskā nodaļa.

  Atbildēt
 3. qqq
  qqq
  pirms 1 gada

  Vai šis nav pietiekams iemesls lai beidzot aizvāktu sirmoviču? Gadiem ilgi viņa darbs ir brāķis un tukšas atrunāšanās.

  Atbildēt
 4. Huligāns
  Huligāns
  pirms 1 gada

  Saderam, ka Sirmovičs nākošnedēļ dosies pensijā!!!!

  Atbildēt
 5. Cilveks
  Cilveks
  pirms 1 gada

  Jūs priecajatoes vispar ka kaut kas tamlidzigs ir uzbuvets,ilgus gadus prasija un beidzot tas ari notika! Ja Jums butu kaut mazakais priekstats cik priecigi ir berni kad ziema ir kur paslidot un patrakot,tad jus ta nerunatu! Ta ka japriecajas ka kaut kas tiel ari darits! Un tads ka K.Girgens kurs pats neko nav izdarijis un visu nosoda,un mekle tikai kadu parkapumu,lai paraditu ka pats ilir pareizais,lai parada savu pienesumu pilsetai-pilniga nulle!

  Atbildēt
 6. Ha
  Ha
  pirms 1 gada

  Cilvēks Leonīds pamodies. Viss cilvēka labā - tikai kā saka "čerez žopu" un ar milzīgām izmaksām.

 7. Cilvēkam
  Cilvēkam
  pirms 1 gada

  Kāpēc man jāpriecājas, "ka kaut kas tiek darīts"? Es priecāšos tad, kad būs darīts tas, kas pašvaldībai ir jādara un nepieciešamā apjomā un normālā kvalitātē un par saprātīgām cenām. Kaut kas tiek darīts... Nu ir arguments! Tad jau mums visiem jāpriecājas arī par Kena parka tualeti par 86 tūkstošiem. Zini kā priecājas tie, kam čurāt dikti vajag to zelta mazmājiņu ieraugot un izmantojot...

 8. cilvēkam
  cilvēkam
  pirms 1 gada

  nu gan tev stulbi argumenti! Bērniņi priecājas..., un ja nu tā gāzes truba uziet gaisā ar visiem slidotājiem?

 9. Jefs
  Jefs
  pirms 1 gada

  cilvēkam "...un ja nu tā gāzes truba uziet gaisā ar visiem slidotājiem?" ----------------------------------------------------------------------------------- Gāze var izraisīt sprādzienu tikai slēgtā telpā sajaucoties noteiktās attiecībās ar gaisu,kas atklātā vietā ir neiespējami.Pirms gadiem desmit ja kāds atceras,to rādīja arī TV,Valmierā no mehāniski bojāta centrālā gāzes vada naktī aizdegās izplūstošā gāze,bet sprādziena nebija.Tiesa ,pilsētā izcēlās panika un daudzi bariem steigā pameta pilsētu.Aizgrieza centrālo krānu un uguns noslāpa.Viss. Bet aizdegās no elektrosadales skapja, kurā dzirksteļoja kontakti,tā paziņoja eksperti. Bet saglabāt paniku vajag.:)DDDDD

 10. būvuzraugs
  būvuzraugs
  pirms 1 gada

  vai BD nevar noskaidrot kas bija šī objekta būvuzraugs? varbūt pats sirmovičs? šogad ja redzams kur ka Pakalpojumi būvē, viens brāķis visās vietās. Vai Ragainim nav jāizdara secinājumi? Vēl - žel ka sirmovičs tūlīt klusām aizlavīsies pensijā un nebūs ne materiālas, ne morālas atbildības par visu šajos gados saražoto brāķi un nesaimnieciskumu

  Atbildēt
 11. vērotājs
  vērotājs
  pirms 1 gada

  Un ko es saku jau vairākus gadus? Atlaižami ir absolūti visi. Visi! Un no Leonīda atbildību par visu. Un no visiem materiālo atbildību! Skatos, ka par visiem deputātiem strādā vienīgi jaunais puisis Kaspars Girģens.

  Atbildēt
 12. Ruks
  Ruks
  pirms 1 gada

  Kaspars ir jauniņš un vēl nesaprot to sistēmu . Viņu apiet kā mazo nazīti. Tur domē viens pie otra turas kā iecementēti un visas delas savā starpā bīda bez bailēm, piesedzot viens otru. Ko jūs domājat ka viņam veiksies noskaidrot to lietu ar Surkuli( skaties Facebook KVP)? Neviens to neļaus un gg visu sakārtos kā vajag. Jā, bet jēkabpilieši cer uz Kasparu, jo viņš ir vienīgais kas šo sasmakušo pīļu dīķī kustina

 13. Xxl
  Xxl
  pirms 1 gada

  Vispār jau domē ir pārāk daudz pensionāru, kuri tikai saņem naudu un neparko neatbild- Sirmovičs, Surkulis, Štolcers utt. Davai iztīriet domi no visiem! Un vēl no tā Goguļa. Ak dievs kā tas viss ir apriebies!!!!

  Atbildēt
 14. jau paliek smieklīgi
  jau paliek smieklīgi
  pirms 1 gada

  Kā viņiem pašiem par sevi nav pretīgi? Un kādas algas saņem? Īstenībā vietējie medij arī varēja cītīgāk piestrādāt pie visa, tad tik mazā pilsētā kā Jēkabmiests šādu nelikumību nebūtu. Vairāk vajag visā ielīst un tiem idiotiem visu laiku pūst elpu mugurā. Visu laiku mēs saskaramies ar sekām. Kāpēc netiek piestrādāts pie cēloņiem? Cik naudas tiek iztrallināts, kas to visu atmaksās?

  Atbildēt
 15. Xxl
  Xxl
  pirms 1 gada

  Atbalstāms priekšlikumus. Brīvā Daugava, beidziet reiz raustīties un atklāti stāstiet par visām nelikumībām. Leonīda laiki pagājuši, bet viņa cilvēku palikuši. Un ne tie labākie. Neticu, ka jūs nekā nezināt par Sirmoviču, Surkuli, Goguli un pārējiem liekēžiem . Jēkabpils ir arī jūsu pilsēta- strādājiet tās labā! Girgens viens pats nav cīnītājs.

 16. jautājums
  jautājums
  pirms 1 gada

  Ko katru dienu dara ainavu tehniķe un pilsētas māksliniece, sab att speciālisti, n-tie grāmatveži un juristi? Vai Ragainis ir iegājis kabinetos vakarā un uzprasījis, ko viņi ir izdarījuši? goggulis ar Sirmoviču vispār ir murgs. Labi , ka Kraps un Salcevičs atbīdījās.

  Atbildēt
 17. qqq
  qqq
  pirms 1 gada

  bez breimanes ir taču vēl daiļdārzniece, vai esat redzējuši viņas veikumu?

 18. he he
  he he
  pirms 1 gada

  Kas tā tāda- daiļdārzniece? Kur tie skaistie dārzi? :DDDD

Pievienot komentāru