Smēķētāji varēs apmeklēt smēķēšanas atmešanas nodarbības
Sagatavoja J. Apīnis

Jēkabpils un apkārtējo novadu  pieaugušie iedzīvotāji, kuri vēlas atmest smēķēšanu,  var pieteikties smēķēšanas atmešanas nodarbībām, kuras būs bez maksas un notiks no 4. līdz 25. februārim Kristīgās paaudžu biedrības «Tilts» telpās Dambja ielā 10 (ieeja no pagalma puses no Filozofu ielas).
   Pirmās informatīvās nodarbības laikā (pirmdien, 4. februārī no plkst. 18.00 līdz 19.30) būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Laumu Tīsu, kā arī uzzināt vairāk par turpmākajām no­darbībām. Pārējās trīs atbalsta grupas nodarbības plānotas vienu reizi nedēļā –pirmdienās, sākot no 11. februāra, no plkst. 18.00 līdz 21.00.
     Organizatori aicina pieteikties gan tos, kuri pirmo reizi domā par smēķēšanas atmešanu, gan arī tos, kuri jau kādreiz mēģinājuši at­mest, bet nav izdevies. Nodarbību laikā speciālista vadībā būs iespēja saņemt palīdzību un atmest smēķēšanu, kā arī apgūt jaunas iemaņas, kā veiksmīgi pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību noslēguma.
     Pieteikties var interneta vietnē www.nesmekesu.lv vai sūtot pieteikumus uz e-pasta adresi: atbalsts.atmesanai@gmail.com,  norādot vārdu, uzvārdu, tālr. numuru un «Jēkabpils grupa». Jautājumu gadījumā var sazināties ar organizatoriem, zvanot uz tālruņa numuru – 26180109. Vairāk informācijas: ESparve­selibu.lv, nesmekesu.lv.
    LR Veselības ministrijas pilotprojektu realizē  «At­karības speciālistu apvienība». Līdz  martam visā Latvijā notiks 50 smēķēšanas atmešanas atbalsta grupu nodarbības.
 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru