Sociālo dienestu pārcels uz Jauno ielu 39i
INESE ZONE

Kā informē Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Andris Rutko, pašvaldība nolēmusi tai piederošajās telpās Jaunajā ielā 39i izremontēt un siltināt telpas un atvēlēt tajās vietu nevalstiskajām organizācijām (NVO) un Sociālajam dienestam. 
  Kā zināms, telpās jau līdz šim darbojas vairākas nevalstiskās organizācijas un senioru dienas centrs. «Jēkabpils NVO resursu centrs» un tā biedrorganizācijas, kas ieinteresētas šo telpu izmantošanā, jau iepriekšējā sasaukuma laikā risināja sarunas ar domes vadību par NVO centra ierīkošanu telpās, bet tad neizdevās panākt vienošanos. 
    – NVO varētu darboties līdzšinējās telpās, bet pašlaik neizmantotajā daļā izmitinās Sociālo dienestu. Ir skices ar telpu plānojumu, un Sociālajam dienestam tur vietas pilnībā pietiek. Jau­tājums ir par dienas aprūpes centru personām līdz 18 un pēc 18 gadiem, ko plānojam Jaunajā ielā 39i veidot deinstitucionalizācijas  projekta ietvaros, šim centram telpu nedaudz trūkst, bet darām visu, lai rastu risinājumu, kā no šīs situācijas izkļūt, – sacīja A. Rutko. 
   Savukārt visas pārējās pašvaldības iestādes, kas tagad izmētātas pa dažādām vietām pilsētā – Pilsētsaimniecības departaments, nekustamo īpašumu nodaļa, iespējams, arī Kultūras pārvalde, par pēdējo gan vēl diskutēšot, – plānots pārvietot uz Brīvības ielu 45, kur tagad ir Sociālais dienests. Pēc tam lemšot, ko darīt ar telpām, no kurām iestādes izvāksies  – iznomāt vai pārdot.
   BD atgādināja, ka domnieku diskusijās ar NVO, konkrēti pensionāru un invalīdu organizācijām, kur tika minēts arī šāds pašvaldības iestāžu izvietojums, biedrību pārstāvji minēja, ka tagad Sociālais dienests ir viegli pieejams ar sabiedrisko transportu no jebkura Jēkabpils mikrorajona. Jau­najā ielā tas tā nebūs.
   – Diskutēsim ar NVO, jo strīdos dzimst patiesība.  Šāds izvietojums ļaus iedzīvotājiem visus pakalpojumus saņemt vienā vietā. Par transportu domāsim pēc tam, tas jau būs nākamais solis. Domāju, ka ar autobusu parku varēs vienoties par ērtāku variantu.       
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru