Sola arī stadiona slidotavā atļaut slidot bez maksas
INESE ZONE

Jau otro reizi šoziem laika apstākļi palutina, sniedzot iespēju baudīt ziemas priekus, arī slidošanu, abās Jēkabpils slidotavās.
     No 5. februāra tās atkal atsākušas darbu. Taču pārsteidz tas, ka slidotavā Pils rajonā var slidot bez maksas, bet slidotavā Jēkabpils stadionā ir noteikta maksa – 2 eiro par vienu stundu. Skolēniem, pensionāriem, daudzbērnu ģimenēm un personām ar invaliditāti tiek piemērota 50% atlaide, bet bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) – gan slidotavas izmantošana, gan slidu noma (tāda ir stadiona slidotavā, bet nav pieejama Pils rajona)  ir bez maksas. Abās slidotavās taču ir aptuveni vienādas (vismaz tā tam vajadzētu būt) izmaksas par ledus uzliešanu un uzturēšanu. Taču vienā vietā slidošana pieejama bez maksas, bet otrā  – nē.
    BD šo jautājumu adresēja Jēkabpils pašvaldībai, un domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis piekrita, ka attieksmei jābūt vienādai, neatkarīgi no tā, kuru slidotavu apmeklē.
    – Ja runa ir par slidu nomu, tad tas ir maksas pakalpojums, bet ledus izmantošanai abās slidotavās jābūt ar vienādām iespējām, tātad – bez maksas. Labi, ka jūs aktualizējat šo jautājumu. Šī situācija ir jāmaina. Protams, ka tas prasa pārskatīt iepriekšējos lēmumus un izcenojumus, jo šī maksa ir oficiāli noteikta, bet tas tiks darīts, lai abās vietās var slidot bez maksas. Es nezinu, vai mēs to pagūsim izdarīt jau šoziem, jo laika apstākļi mums ir mainīgi, un nav zināms, cik ilgi varēs slidot, bet tas tiks izdarīts, – solīja Raivis Ra­gainis.  
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (8)

 1. he he
  he he
  pirms 1 gada

  Raivītis pats nezināja, labi, ka kāds pateica no malas. Ar steigu viņam vajag padomnieku, kurš visu zinās. Pats var atļauties nezināt.

  Atbildēt
 2. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 1 gada

  Raivs ir malacs!

  Atbildēt
 3. GideonsNobriedis
  GideonsNobriedis
  pirms 1 gada

  Spriežot pēc uzvārda, Raivītim sieva laiž pa kreisi

  Atbildēt
 4. vērotājs
  vērotājs
  pirms 1 gada

  Šoziem Depo noturēja puķu sīpoliem augstu cenu, tie nostāvēja siltumā visu ziemu. Pavasarī pievedīs jaunu partiju, kura, cerēsim ir izgājusi miera periodu vēsumā, sajauks ar šiem, siltumā nostāvējušiem, cilvēki kā muļķi izpirks, bet ziedēšanu tā arī nesagaidīs. Žēl bija nolaist janvāra sākumā cenas? Cilvēki būtu izpirkuši, salikuši pagrabos un pavasarī, kad iespējams izstādījuši. Bet ko tur vairs. Skopuļi paliek skopuļi. Tik daudz skaistu puķu sabendēja.

  Atbildēt
 5. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 1 gada

  Te ir runašan par slidošanu nevis par sīpolim.

 6. vērotājs
  vērotājs
  pirms 1 gada

  Piebriedušais Ģedert, runa ir pa slidotavu, nevis, ka Raivis ir malacis. Es Raivi pazīstu ļoti labi, un par malaci es viņu nu nekādi nevaru nosaukt. Tas ir kaut kāds fenomens, ka parasti lielos amatos tiek ne tie gudrākie un labākie.

 7. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 1 gada

  Vai viņč ir gudrs, vai nav gudrs, tas ir vienalg, jo viņč pateic, ka slidot var bez maks. Cit gudrāke to nevarj izdomat, vai?

 8. vērotājs
  vērotājs
  pirms 1 gada

  Ja viņš būtu gudrs, tad slidotava jau šoziem būtu par brīvu.

Pievienot komentāru