Sporta dienā skrien, nūjo un brauc ar velosipēdu
Juris Šteinbergs

1. septembrī Sporta dienas ietvaros notika  skrējiens apkārt Radžu ūdenskrātuvei. Šo pašu distancu veica arī nūjotāji, savukārt velobraucēji, atkarībā no vecuma, šo maršrutu veica vienu, divas vai trīs reizes.  
    Skrējienā, kas reizē bija arī Jēkabpils Sporta centra balvas izcīņas 7. posms, piedalījās 95 skrējēji, ieskaitot bērnus, kuri veica īsāku distanci. Trase bija samērā grūta, jo vairākas reizes no ceļa ievirzījās mežā, gāja gar pašu ūdens malu un  bija bagāta ar kāpumiem,  nelīdzeniem ceļa un šauriem taku posmiem.  Jaunākie un ātrākie apmēram 8 km  distanci veica pusstundā, bet skrējēji  cienījamos gados   tam patērēja divas reizes vairāk laika. 
    Savās vecuma grupās uzvaras izcīnīja  Rēzija Vītola,  Una Kraupša, Zane Ze­mīte,  Dzintra Skārda, Ineta Jerofejeva, Ruta Šķipare, Anita Šteinberga, Alda Vulāne, Emīls Lamba, Kristers Mežinskis, Rainers Trubačs, Pauls Ārents, Jevgēnijs Turkins, Andrejs Bondarevs,  Pēteris Trubačs un Leons Seškens. 
     Absolūti labāko laiku vīriešu konkurencē uzrādīja Jevgēnijs Turkins (SK «Tē­rauds). Viņš saņēma 50 eiro naudas balvu. Otrajā un trešajā vietā attiecīgi ierindojās Rainers Trubačs (Preiļu novada BJSS)  un Pauls Ārents (Madona). Savukārt sievietēm absolūtajā vērtējumā 1. vieta un 50 eiro tika Inetai Jerofejevai («JERO»), bet nākamajās godalgotajās vietās bija Jūlija Vēvere (Jē­kabpils) un Dzintra Skārda (Aizkraukle). 
     Bērnu distancēs pirmajās vietās  finišēja Sofija Lie­piņa, Alise Gabriela Mite­niece, Oskars Štrauhmanis un Juris Celmārs. 
    Nūjošanas pārgājienā piedalījās deviņas dalībnieces. Distanci visātrāk veica Ilga Škutele,  otro vietu izcīnīja Solvita Strade, bet trešo – Janīna Vaivade.
Daudzi no skrējējiem stundu pēc finiša piedalījās arī velobraucienā, kas  bija arī Jēkab­pils Sporta centra balvas 8. posms. Savās vecuma grupās uzvarēja Anna Gabriela Skrūzmane, Kitija Elksne, Enia Kaņepēja, Imalda Žurila, Evita Baus­ka, Līga Skrīvele, Inese Zvirgz­diņa,  Dace Staģīte, Rihards Lozbers, Kristaps Ostrovskis, Kristiāns Patrijuks, Martins Mironovs, Matīss Bērziņš,  Viesturs Lejiņš,  Uldis Lapsa, Sergejs Mihaļevs un  Andris Krastiņš. 
    Absolūti labākos rezultātus 23 km distancē uzstādīja   un naudas balvu saņēma Matīss Bērziņš (Talsi). Otrais  bija  Viesturs Lejiņš, bet trešais   – Ivars Romancevičs («Selonia»). Savukārt  sieviešu konkurencē 1. vietā  ie­rindojās Enia Kaņepēja («Skanste»), kas apsteidza  Evitu Bausku («Selonia») un Asju Jaksoni. 
    Bērnu grupās uzvarēja Ieva Grīnberga,  Alise Gab­riela Miteniece, Oskars Štrauhmanis un Kristers Štrauhmanis. 
Sporta dienas ietvaros Mežaparkā bija arī citas aktivitātes – varēja vingrot fizioterapeita vadībā, apgūt orientēšanas sporta iemaņas un  vizināties ar kajakiem Radžu ūdenskrātuvē. 
    Jāatzīmē, ka Sporta dienas pasākumos piedalījās ne tikai Jēkabpils un apkārtējo novadu sportisti. Kupls pulks dalībnieku bija arī no Pļaviņām, Preiļiem, Mado­nas, Salaspils un Baldones, bet tālākie  viesi bija Talsu MTB velobraucēji.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru