Spuņģēnos ierīko apgaismojumu
Sagatavoja J. Apīnis

Īstenojot Lauku atbalsta dienesta apstiprināto projektu «Energoefektīva ielu apgaismojuma ierīkošana Spuņģēnu ciemā 1. kārta», ir ierīkots apgaismojums Krustpils pagasta Spuņ­ģēnos,  Zaķu ielas posmā no A6 šosejas pieturas labajā pusē līdz Centra ielas krustojumam.
   Zaķu ielas labajā pusē no A6 šosejas pieturas tika uzstādīti 15 LED tehnoloģijas izsteiksmīga dizaina parka gaismekļi, kas nodrošina augstu komforta un satiksmes drošības līmeni visiem iedzīvotājiem diennakts tumšajā laikā, uzlabo iespēju orientēties nepazīstamā vidē Krustpils pagasta viesiem un tūristiem, kā arī veicina patīkamu, komfortablu un estētisku dzīves vidi pagastā un Krustpils novadā.
    Apgaismojumu ierīkoja būvuzņēmējs SIA «DOMA-būve». Būvdarbi tika veikti laikā atbilstoši būvniecības normatīviem un standartiem, ievērojot darba drošības un ugunsdrošības noteikumus, profesionālā līmenī, labā kvalitātē un līgumā paredzētajā termiņā.
   Projekta kopējās izmaksas bez PVN ir EUR 13700,79, tai skaitā attiecināmās izmaksas ir EUR 7811,00.  ELFLA fonda fi­nan­sējums ir  EUR 7029,90,  bet pašvaldības līdzfinansējums – EUR  6670,89, tai skaitā EUR 5889,79 neattiecināmo izmaksu  segšanai. 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. tā viņš ir
    tā viņš ir
    pirms 9 mēnešiem

    Spuņģēnos tik liek ielu apgaismojumus, bet citos pagastos no padomju laikiem centri slīgst mellā tumsā. Pajautājiet, korespondenti Pabērzam, kas tā ir par @uiņu.

    Atbildēt

Pievienot komentāru