Startēs sacensību «Lūsis 2014» pirmais posms
Liāna Pudule - Indāne, biedrības «SKN sports» pārstāve

Jau šo sestdien, 1. februārī, auto trasē pie Radžiem sāksies tradicionālās ziemas braukšanas sacensības «Lūsis 2014». Tās būs jau trešās ziemas   braukšanas sacensības, ku­ras organizē biedrība «SKN sports» ar Jēkabpils pašvaldības atbalstu. Pie­teikties sacensībām var, reģistrējoties www.sknsports.lv /lusis2014.
   Piesakoties savlaicīgi, da­lības maksa — 10 eiro. Ja dalībnieks pieteiksies sacensību dienā, dalības maksa būs 15 eiro.
Sacensības notiks divās daļās: vispirms trasē dosies priekšpiedziņas (2WD) un aizmugures piedziņas (2WD-R) automašīnas, savukārt dienas otrajā pusē sacentīsies pilnpiedziņas auto. Rosība svētdien trasē sāksies jau pulksten 8.00, kad sa­censībām reģistrēsies 2WD un 2WD-R automašīnas. No pulksten 8.30 līdz 9.30 notiks brīvie treniņi, pēc tam dalībnieku sapulce un pulksten 10.00 tiks dots starts. Sacensību uzvarētāju apbalvošanu 2WD un 2WD-R klasēm notiks ap 12.30.
  Pulksten 11.00 sāksies reģistrācija pilnpiedziņas (4WD) automašīnām. Brīvie treniņi notiks no 12.00 līdz 12.30, pēc tam būs dalībnieku sa­pulce, savukārt starts 4WD automašīnām plānots pulksten 13.00. Ap pulksten 15.00 notiks uzvarētāju ap­balvošana.
   Trase šobrīd ir vaļā, un jebkurš ir laipni aicināts iz­mantot iespēju trenēties. «Lūša 2014» organizatori atgādina un lūdz ievērot: vienlaicīgi trasē atrasties drīkst ne vairāk kā trīs automašīnas. Izsistās riepas un trasi ierobežojošos elementus lūgums salikt atpakaļ tiem paredzētajās vietās, kā arī nepiemēslot trasi ar atkritumiem. Šobrīd trase ir vaļā bez ierobežojumiem, bet, ja parādīsies zīmes, ka tajā iebraukt aizliegts, lūgums to ievērot. Un vēl — sniega tikpat kā nav, tādēļ esiet uzmanīgi, jo pastāv iespēja viegli izslīdēt no trases un bojāt automašīnu gar malām esošajos akmeņos.
 
Saistītais raksts:
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru