Stāsies spēkā izmaiņas vilcienu kustības sarakstā
Sagatavoja J. Apīnis

Autotransporta direkcija informē, ka no 8. decembra stājas spēkā izmaiņas vilcienu kustības sarakstos, ļaujot pasažieriem ātrāk un biežāk nokļūt galamērķī; autobusi tiks pielāgoti vilciena kursēšanas grafikam. 
      8. decembrī  tiks atklāti jauni vilcienu reisi, to skaitā arī Rīga–Krustpils – turpmāk vilciens no Krustpils katru dienu izbrauks arī plkst. 18.17.
     Krustpils  līnijā  vilciens neapstāsies pieturā Dendrā­rijs (Skrīveru novadā) un Ozolsala (Krustpils novadā). Krustpils līnijā tiks atcelta vilcienu apstāšanās divās mazajās pieturās, bet četrās pieturās tie turpmāk apstāsies retāk, tādējādi pasažieri, kuri brauc virzienā uz Krustpili, Daugavpili, Ma­donu, Rēzekni un Zilupi, galamērķī būs līdz astoņām minūtēm ātrāk. Īpašu ātruma uzlabojumu izjutīs maršruta Rīga–Zilupe pasažieri, kuri brauc pēcpusdienas reisā, jo tas galapunktā nonāks par 36 minūtēm ātrāk.
       No 8. decembra spēkā stāsies izmaiņas arī 33 autobusu maršrutos. Iedzī­votāji ir aicināti pirms brauciena pārbaudīt aktuālo autobusu kustības sarakstu mājaslapā www.atd.lv sadaļā «Kus­tības saraksti». 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru