Sūnu pamatskolai būs jauna direktore – Inese Ziediņa
AIJA VALDMANE

Krustpils novada pašvaldība tika saņēmusi Sūnu pamatskolas direktores Valdas Kalniņas–Vītolas  iesniegumu ar lūgumu atbrīvot viņu no amata pienākumiem un izbeigt  darba tiesiskās attiecības ar 23. augustu. Taču, kā informēja Krustpils novada domes priekšsēdētājs Kārlis Pabērzs, V.  Kalniņa pilnībā pedagoģiju nepamet un paliek strādāt skolā, tikai veicot citus pienākumus. 
     Uz direktora vietu tika izsludināts pretendentu  konkurss,  un uz to pieteicās septiņi kandidāti. Izvērtējot visus pieteikumus, kā piemērotākā  tika atzīta Inese Ziediņa no Ilūkstes. Viņa bija ieradusies arī uz domes sēdi, lai  pastāstītu par sevi. I. Ziediņa ir dzimusi un augusi Ilūkstē, beigusi Ilūkstes  1. vidusskolu, Daugavpils  Pedagoģisko universitāti, iegūstot bioloģijas un ķīmijas skolotāja specialitāti. Laika gaitā izglītojusies  arī citur, saņemot maģistra grādu.  Pirmā darbavieta bijusi Subates pamatskola, kur I. Ziediņa strādāja gan par skolotāju,  gan direktora vietnieci audzināšanas  darbā. Strādājusi  arī citās izglītības iestādēs un lasījusi lekcijas.  Pildījusi valdes priekšsēdētājas pienākumus Subates evaņģēliski   luteriskajā  baznīcā. Piedalījusies dažādos projektos  un bijusi Ilūkstes  novada domes deputāte. 
    -Dzīve manā darbībā ieviesa savas korekcijas, un es pārcēlos uz palikšanu Jēkabpilī, jo te atrodas mana ģimene, – stāstīja Inese Ziediņa. 
    Deputāts Juris Puriškevičs uzdeva domes deputātiem un administrācijai jautājumu: – Cik ilgi mēs konkrētam amatam  meklēsim  cilvēkus no citurienes, bet savējos nostumsim malā, līdz ar to nedodot viņiem iespēju  saņemt atalgojumu?
    Uz to atbildēja pati I. Ziediņa, sakot, ka  arī Ilūkstes novadā nereti vien ir bijuši gadījumi, kad darbā pieņem cilvēkus no cita novada, un  “arī mēs jautājam, kāpēc tā? Taču tāda ir dzīve!” 
    Ar balsu pārsvaru Inese Ziediņa tika apstiprināta par Sūnu pamatskolas direktori ar šī gada 23. augustu.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. Keita
  Keita
  pirms 1 gada

  Uraaa nebūs Stiebrina tā jau visur bažas par spundi visam mucām

  Atbildēt
 2. tā viš ir
  tā viš ir
  pirms 1 gada

  Atkal puriškevičs glupi izsakās. Nekad neviens gudrs vārds no šī cilvēka nav dzirdēts. Labi vien ir, ka nāk cilvēki no malas, jo te gadiem viss ir iesērējis. Cik labi, ka nāk jauna reforma un šitādi vairs netiks pie teikšanas,

  Atbildēt
 3. Ilze
  Ilze
  pirms 1 gada

  Pirmā darba vieta Subate,nevis Sunākste.

  Atbildēt

Pievienot komentāru