Svētku brīvdienās vairāk zaudējumu nekā uzvaru

Nedēļas nogalē spēles savos čempionātos aizvadīja Jēkabpils basketbola, volejbola un telpu futbola komandas

Basketbols
Pēdējā LBL3 grupas turnīra pirmā apļa spēlē «Jēkabpils lūši/SC» mājās spēlēja ar BS «Tukums/TSS».  Jēkabpilieši, spēlējot bez Edija Stiebriņa, piekāpās ar 75:77 (18:22; 23:21; 12:14;  22:20). Priekšpēdējā minūtē mājinieki bija vadībā ar 75:73, bet tukumnieki ar trīspunktnieku panāca minimālu pārsvaru sev, ko nostiprināja ar precīzu soda metienu. Pēdējais uzbrukums jēkabpiliešu  izpildījumā bija nesekmīgs, un tika piedzīvots ceturtais zaudējums piecās spēlēs. Rezul­tatīvākais mūsu komandas rindās ar 21 punktu bija Adrians Valters Čiekurs. Edgars Leja guva 15 punktus, Edgars Čaupjonoks – 11, Andrejs Grustāns – 10.
Otro apli «Jēkabpils lūši/SC» sāks ar maču 23. novembrī mājās pret BK «Jaunpils». Spēles sākums – plkst. 20.15.

Telpu futbols
SK «Jēkabpils lūšu» telpu futbola komanda brīvdienās aizvadīja kārtējo maču Latvijas virslīgā. Izbraukumā Spuņciemā  tā ar 3:5 piekāpās FK «Beitar».  Pirmajā puslaikā komandas guva pa vieniem vārtiem. Jēkabpils vienībā to paveica Igors Lapkovskis, savukārt otrajā  mūsu komandas labā vārtus no spēles guva  Aigars Liņģis, bet Rolands Putāns – ar soda sitienu.
Pirmā apļa pēdējo maču jēkabpilieši aizvadīs 24. novembrī plkst. 14.00  mājās pret pastarīti SK «Monarhs». Jēkabpils ko­manda pagaidām ieņem 7. vietu, bet no ceturtās atpaliek tikai par 2 punktiem.

Volejbols
17. novembrī Latvijas čempionātā Nacionālajā līgā «Jēkabpils juniori»  mājās  uzņēma SK «RTU». Jēkab­pilieši uzvarēja piecos setos, izcīnot trešo panākumu sezonā. Pirmajā setā uzvarot ar 25:16, jēkabpilieši piekāpās divos nākamajos ar   22:25 un 21:25. Cetur­tajā mājinieki bija pārāki ar   25:19, un arī zelta setā šaubas par panākumu  neradās – 15:10. Kristers Dardzāns guva 19 punktus, Matīss Petjukevičs – 13,  Kristers Sils – 12, Reinis Prīdāns – 10. Ar 7 punktiem, kas izcīnīti 5 spēlēs, «Jēkabpils juniori» atrodas turnīra tabulas piektajā vietā. Nākamo spēli  mūsējie aizvadīs izbraukumā 8. decembrī pret Rīgas Volejbola skolu.
Sliktāk svētku brīvdienās klājās «Jēkabpils lūšu» volejbola komandai «Credit24» Meistarlīgas mačā pret pagājušās sezonas Baltijas čempioniem «Saaremaa». «Lūši» nespēja izrādīt nopietnu pretestību un zaudēja ar 0:3 (14:25; 20:25;  21:25). Mājinieku rindās rezultatīvākie ar 9 punktiem bija Ēriks Voroņko un Vladislavs Blumbergs.
Ar 9 punktiem jēkabpilieši ieņem tikai 9. vietu 11 komandu konkurencē. Nā­ka­mais mačs mūsējiem būs 24. novembrī plkst. 18.00 ar tuvākajiem konkurentiem  «Dau­gavpils universitāti».  Spēles sākums Jēkabpils Sporta namā plkst. 18.00.