Telpas ražotnēm būs, jāmeklē nomnieki
INESE ZONE

BD vaicāja Jēkabpils domes priekšsēdētājam Aivaram Krapam, cik tālu pavirzījusies situācija ar Krustpils pils zāles remontu, kur bija nepieciešami papildu izdevumi griestu stiprināšanai? Vaicājām, kā sokas ar rūpniecības angāru projektiem: koka un metāla apstrādei un pārtikas jeb tā dēvētajai pārslu ražotnei, jo bija informācija, ka ir kavēšanās ar šiem un citiem projektiem.
      A. Kraps par pils zāles atjaunošanu stāsta, ka ir piesaistīts projektētājs, kuram trīs mēnešu laikā ir jāsniedz savs risinājums par projektu. Tagad notiek projektēšanas darbi, un tas, cik izmaksās būvniecība, reāli būšot zināms pēc projekta pabeigšanas. Rēķinoties ar laiku, kamēr pabeigs projektēšanu un notiks iepirkums, varot secināt, ka darbus varētu uzsākt līdz Jāņiem. Termiņa pagarinājums projekta īstenošanai esot iegūts, un problēmas kopējam pils rekonstrukcijas projektam tas neradīšot, jo zāle ir izslēgta no pārējā projekta, kur viss notiek atbilstoši grafikam. 
      Par citiem projektiem uzņēmējdarbības atbalstam A. Kraps skaidro, ka pārtikas jeb, kā tautā to sauc - auzu pārslu ražotnes - projektam ir izsludināts būvniecības iepirkums. Novembra vidū jau būšot zināmi piedāvājumi, tad varēs izvērtēt cenas un jau atkārtoti   izsludināt šī objekta nomu (nomnieki tiek meklēti paralēli projekta īstenošanai). Ar būvniecību problēmu nebūšot, bet aktuāli ieinteresēt uzņēmēju, kas tur strādās.  Vēl viena uzņēmumam - metālapstrādes angāram - projekts jau ir pabeigts un nodots izvērtēšanai ekspertīzei. Jau tuvāko nedēļu laikā ekspertīze būs pabeigta un varēs izsludināt būvniecības iepirkumu un rīkot nomas izsoli pretendentiem, kas gribētu strādāt šajās telpās. Trešais projekts, kas paredz kokapstrādes ražotnes izbūvi, gan esot iekavējies.
      -Problēmas ir projektēšanas stadijā. Esmu uzaicinājis uz sarunu projektētāju vadītāju, jo vairāk to garumā nevar vilkt, tāpēc, ka visi projektēšanas termiņi ir ļoti iekavēti. Vai nu viņi izdara darbu līdz galam, vai būs saruna par līguma laušanu. Informācija ir tāda, ka pie projekta ir izdarīs mazāk nekā puse no nepieciešamā, bet realizācijas termiņi mūs spiež rīkoties. – sacīja Aivars Kraps. 
     Viņš piebilda, ka Viestura ielas posma rekonstrukcijas projektam jau ir darbu uzvarētājs, un tiks slēgts līgums. Draudzības alejas rekonstrukcijai  darbu izpildītājs gan vēl nav zināms, jo iepauzējot un gaidot atbildi no CFLA, kad būšot precizētas nianses par citu objektu, pieņemšot lēmumu par Draudzības alejas remontdarbiem. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru