Telpu futbolisti finišē otrajā vietā

Svētdien Rīgā Telpu futbola svētku ietvaros notika 1. līgas finālspēle, kurā “Jēkabpils lūši/Ošukalns”  tikās ar Daugavpils “LDz Cargo/DFA”. Regulārajā čempionātā abos mačos pārāki bija daugavpilieši ar vienādu rezultātu 4:2.
    Finālmačā rezultātu atklāja “LDz Cargo/DFA”. Pēc zaudētajiem vārtiem iniciatīvu pārņēma jēkabpilieši.  Maksima Potlova, Jevgēnija Simonova un Aleksandra Gospodarjova sitieniem bumba trāpīja par  vārtu stabiem, bet vārtu līniju tā arī nešķērsoja. Daugavpilieši atbildēja ar asiem pretuzbrukumiem. Divas reizes jēkabpiliešus glāba vārtsargs Dainis Balis, bet vienreiz bumba trāpīja pa pārlikni. Laba izdevība izlīdzināt rezultātu bija Oskaram Zepam, taču labu viņa sitienu 12 sekundes līdz puslaika beigām  atvairīja pretinieku vārtsargs.
    Otrā puslaika sākums izvērtās mūsējiem neveiksmīgs – īsā laikā viņi zaudēja vēl divus vārtus. Puslaika vidū, mēģinot pārtvert  piespēli gar vārtiem, Daugavpils komandas spēlētājs ieraidīja bumbu savos vārtos, un rezultāts kļuva 1:3 raugoties no “Jēkabpils lūšu/Ošukalna”  pozīcijām. Pēdējās divas minūtes jēkabpilsiešu vārtsarga vietā iznāca laukuma spēlētājs, bet gūt vārtus mūsējiem vairs neizdevās.
     Par 1. līgas čempioniem kļuva Daugavpils komanda, kura arī ieguva vienīgo ceļazīmi uz telpu futbola virslīgu, bet sudrabs – “Jēkabpils lūšiem/Ošukalnam”. Finālspēles pieteikumā Jēkabpils komandā bija Dainis Balis, Gatis Kilbloks, Vitālijs Kudrjašovs, Aigars Liņģis, Maksims Potlovs, Pāvels Tarasovs, Aleksands Gospodarjovs, Oskars Zeps, Edmunds Zvaigzne, Jevgēnijs Simonovs, Aleksandrs Abašins un Rainers Ragainis. Komandu vadīja Intars Šleseris.
   Jāpiebilst, ka Jēkabpils komandu skaļi atbalstīja krietns pulks līdzjutēju, kas speciāli bija devušies uz Rīgu.