Svētdien notika Latvijas telpu futbola čempionāta 1. līgas pusfināla pirmā spēle, kurā Liepājā tikās  “TFK Liepāja” un “Jēkabpils lūši/Ošukalns”. Liepājnieki uzvarēja Rietumu konferencē, kamēr jēkabpilieši bija otrie Austrumos.
    Maču viesi iesāka graujoši, pirmajās desmit mača minūtēs ar apmēram 2 minūšu regularitāti gūstot sešus vārtus. Trīsreiz precīzs bija Aigars Liņģis, bet pa reizei Aleksandrs Gospodarjovs, Rainers Ragainis un Maksims Potlovs. Panākuši 6:0 jēkabpilieši mazliet piebremzēja – vārtus no spēles  līdz puslaika beigām guva vien Aleksandrs Abašins, savukārt M. Potlovs realizēja 11 m soda sitienu, kas tika nozīmēts par pretrinieku sakrātajiem sešiem pārkāpumiem. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 8:0.
    Pēc pārtraukuma aktivizējās mājinieki un otro puslaiku viņi uzvarēja ar 4:3. Viesu labā vārtus šajā spēles  posmā guva A. Abašins, A.Gospodarjovs un Vitālijs Kudrjašovs. Mačs beidzās ar rezultātu 11:4 “Jēkabpils lūšu/Ošulakna”  labā, un liekas, ka jēkabpilieši bez pūlēm pārvarēs pusfināla barjeru. Atbildes mačs   notiks 17. martā plkst. 13.00 Jēkabpils Sporta namā. Uzvarētājs pārī tiks noteikts divu maču summā.
    Otrajā pusfināla pārī tiksies “LDz Cargo/DFA” un “RSU/Miltiņkrogs-Dobele”.