Telpu futbolisti iekļūst  Latvijas kausa pusfinālā
Juris Šteinbergs

Latvijas kausa izcīņas telpu futbolā ceturtdaļfinālā «Jēkabpils lūši» izbraukumā  tikās ar Ogres NSC, kas startē Ogres čempionātā.
   Astotdaļfinālā Ogres komanda sagādāja pārsteigumu, pārspējot virslīgas komandu «FC Petrow».
    Jēkabpilieši jau spēles sākumā parādīja, ka šoreiz nekādas sensācijas nepieļaus. Pirmajā puslaikā mū­sējie guva piecus bezatbildes vārtus, savukārt otrajā vairs nebija tik rezultatīvi – mājinieki divus vārtus atguva, bet pašās mača beigās bumba vēl reizi pabija pretinieku vārtos. «Lūšu» pārliecinošajā 6:2 uzvarā četrus vārtus guva Rolands Putāns, bet pa vieniem – Maksims Potlovs un Igors Lapkovskis.
   Pusfinālā mūsējo pretinieki būs pāra FK «Raba» un «New Project» uzvarētājs.