Telpu futbolisti pārceļas uz Aizkraukli un uzvar
Juris Šteinbergs

Sestdien dienas vidū Jēkabpils Sporta namā bija paredzēta telpu futbola virslīgas spēle starp «Jēkabpils lūšiem/Ošukalnu»  un «FK Nīca/OtankiMill». Spēlētāji jau  iesāka maču un jēkapilieši pat iesita vārtus, kad tika pieņemts lēmums spēli pārcelt uz Aizkraukli, jo  sporta nama pamatus jau skaloja plūdu ūdens un tika atslēgta elektrība. 
     Pievakarē spēle Aiz­krauklē arī tika aizvadīta. Abas komandas pirmajā aplī Nīcā nospēlēja neizšķirti 1:1.  Pirms sestdienas mača kurzemnieki bija trešajā vietā, bet jēkabpilieši – tikai piektajā. Arī bez līdzjutēju atbalsta Jēkabpils komanda sāka vareni, Mārtiņam Bojāram gūstot vārtus jau pirmajā minūtē. Diemžēl «Facebook» tiešraidē šis moments palika aiz kadra. Savu pārsvaru «lūši» dubultoja 12. minūtē, kad no tālas distances spēcīgi un neatvairāmi sita Rolands Putāns.  Laukumā bija divas spēkos gandrīz līdzīgas komandas, un vārtus nevienai neizdevās gūt līdz pat pēdējai minūtei. Tad gan trešos vārtus jēkabpiliešu labā no savas laukuma puses guva Rolands Putāns. Tajā brīdī Nīcas futbolisti spēlēja bez vārtsarga, cenšoties galotnē izraut neizšķirtu.  «Lūši» uzvarēja ar 3:0, bet pakāpties turnīra tabulā neizdevās, jo panākumu guva  arī šī brīža  ce­turtās vietas īpašnieki TFK «Salaspils». Jēkabpilieši no Salas­pils komandas atpaliek par diviem punktiem, bet no trešajā vietā esošās Nī­cas vienības – par astoņiem.
   «Lūšu» sastāvā šajā mačā spēlēja  Aigars Bon­dars, Aigars Liņģis, Ulvis Reinis Grebskis, Mārtiņš Bo­jārs,  Maksims Nazarovs, Ričards Raščevskis, Aivars Da­ņilovs,  Maksims Potlovs, Vadims Atamaņukovs un  Rolands Putāns. 
    Nākamo spēli «Jēkabpils lūši/Ošukalns» aizvadīs Jēkabpils Sporta namā sestdien, 21. janvārī, plkst. 17.00 ar FK «Raba», protams, ja situācija ar plūdiem līdz tam laikam būs normalizējusies.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru