Telpu futbolisti svin  otro uzvaru

Šovakar Ludzā 500 skatītāju klātbūtnē   “Jēkabpils lūšu/Ošukalna”  telpu futbola komanda izcīnīja otro uzvaru virslīgā, ar 2:0 pārspējot TFK '”Rēzekne”.
    Jau mača sākumā viesi atklāja rezultātu, kad piektaja minūtē precīzs bija Oļegs Peņkovskis. Šie vārti izrādījās vienīgie gandrīz līdz pašām mača beigām. Pēc rēzekniešu  sešiem pārkāpumiem, jēkabpilieši tika pie 10 m soda sitienu, ko vārtu guvumā gan pārvērst neizdevās.
    Otrajā puslaikā sarkano kartīti nopelnīja viesu spēlētājs Vadims Atamaņukovs, bet tas mājiniekiem neļāva izglābties. Vēl vairāk – 4 sekundes līdz finālsvilpei bumbu tukšos TFK “Rēzekne”  vārtos ieraidīja Aleksejs Sergejevs, panākot 2:0  “lūšu”  labā.
    Nākamo maču jēkabpilieši aizvadīs 13. oktobrī  plkst. 17.00 Jēkabpils sporta namā  pret FK “Raba”.