Telpu futbolisti uzvar arī trešajā spēlē

Svētdien Latvijas telpu futbola virslīgā  “Jēkabpils lūši/Ošukalns” mājās uzņēma FK “Raba”. Abas komandas pirms savstarpējā mača bija izcīnījušas pa divām uzvarām. Uzvarētājs šajā mačā  pie labvēlīga rezultāta Daugavpilī, kur vietējā FC “Lokomotiv” uzņēma  FC “Petrow”, varēja nostāties virslīgas galvgalī.
     Pirmajā puslaikā komandas vārtus neguva, un viss šajā mačā izšķīrās pēc pārtraukuma. Pretinieki viens otra vārtiem uzbruka ar lielu neatlaidību. Jēkabpilieši 23. minūtē no labās malas slīpi sita pa vārtiem, pretinieku vārtsargs bumbu atsita sev priekšā, un pie tās pirmais piesteidzās un vārtus “lūšu” labā guva Dmitrijs Kuzmins. Turpinājumā bieži izcēlās asumi, neiztika arī bez grūstīšanās futbolistu starpā,  abu komandu treneri nepārtraukti apelēja pie tiesnešiem un gan mājinieku, gan viesu komandas spēlētājiem  tika parādītas pa divām dzeltenajām kartītēm.
    31. minūtē viesu ass uzbrukums noslēdzās ar vārtu guvumu. Kad jēkabpiliešu vārtsargs un aizsargs jau gulēja uz grīdas, bumba bija iesprūdusi starp viņu kājām,  pretinieks to pamanījās no turienes izķeksēt un raidīt vārtos. Likās, ka neizšķirts 1:1 apmierina abas komandas un spēle pamazām tuvojās noslēgumam.  Tomēr minūti līdz beigu signālam pēc stūra sitiena izspēles Igors Lapkovskis  sita pa vārtiem, un bumba, aizķērusi pretinieku, no rikošeta  ielidoja vārtos. “Rabas” futbolisti nekavējoties nomainīja vārtsargu pret laukuma spēlētāju un metās atspēlēties. Viņiem izdevās izveidot pāris bīstamus momentus, taču 9 sekundes līdz mača beigām  “lūšu”  vārtsarga piespēli  pāri visam laukumam  uztvēra  D. Kuzņecovs un raidīja bumbu vārtos,  panākot 3:1. Ar šādu rezultātu spēle arī beidzās.
   Mačā Daugavpilī uzvarēja FC “Petrow”, tādēļ   virslīgas līdera gods jēkabpiliešiem vismaz līdz 31. oktobrim, kad abas komandas Rīgā tiksies savā starpā, jādala ar viņiem. Abām komandām ir pa 9 punktiem pēc trim spēļu kārtām.