Telpu futbolisti virslīgā debitē ar neizšķirtu
Juris Šteinbergs

Svētdien ar spēli Rīgā  pret pagājušās sezonas regulārā čempionāta 5. vietas ieguvēju FC «Petrow» telpu futbola virslīgā debitēja SK «Jēkabpils lūši»  komanda.
    Jēkabpilieši pirmie ielaida vārtus, bet pēc tam izvirzījās vadībā ar 3:1, 4:2 un 5:3. Ar šādu rezultātu arī  noslēdzās pirmais puslaiks. Otrā puslaika sākumā  “Petrow” futbolisti divu minūšu laikā panāca neizšķirtu 5:5,  un rezultāts tā arī vairāk nemainījās. Jēkabpils komandas labā vārtus guva Pāvels Tarasovs (2), Andrijs Čerevko, Maksims Potlovs, bet vienu reizi pretinieki ieraidīja bumbu savos vārtos. Jāsaka, ka arī jēkabpilieši atbildēja ar līdzīgu laipnību, un tieši viņu  autogols  otrajā periodā bija pēdējais un izšķirošais mača rezultāta noteikšanā.
    Jēkabpils komandā šīs sezonas pieteikumā ir  Ai­gars Liņģis, Aivars Daņilovs, Andrejs Ļeščovs, Anrijs Čerevko, Armands Tiltiņš, Dainis Balis, Dmitrijs Zak­reževskis, Edmunds Zvaig­zne, Gatis Kilbloks, Igors Lapkovskis, Jevgēnijs Simo­novs, Konstan­tīns Bobrovs, Maksims Potlovs, Mihails Leščovs, Oskars Zeps, Pāvels Tarasovs, Rainers Ragainis, Rolands Putāns un Valdis Vizulis.
   Virslīgā ir 9 komandas, un regulārajā sezonā tās līdz februāra beigām aizvadīs divus apļus. Jāsaka gan, ka pašlaik radies konflikts starp Latvijas Telpu futbola asociācijas Valdes priekšsēdētāju Vadimu Ļašenko un Latvijas Futbola federācijas prezidentu Kasparu Gorkšu. Tā dēļ vismaz pagaidām telpu futbola virslīga ir zaudējusi Latvijas čempionāta statusu. Iemesls šim konfliktam  mūžsens – nauda.
  Nākamajā  mačā  «Jēkab­pils lūši»   mājās 6. oktobrī spēlēs pret «LDz Cargo/ DFA».