Telpu futbolistiem negaidīta uzvara Daugavpilī

Sestdien Latvijas telpu futbola virslīgā sākās izslēgšanas spēles. Ceturdaļfināla sērijas līdz divām uzvarām pirmo maču pret “LDZ Cargo/DFA”  “Jēkabpils lūši” aizvadīja izbraukumā Daugavpilī.
    Mača, kuru vēroja 600 skatītāji,  favorīti bija Daugavpils futbolisti, kas regulārajā sezonā ieņēma 2. vietu,  uzvarot septiņas pēdējās spēles pēc kārtas. Jēkabpiliešiem finišs ne tuvu nebija tik veiksmīgs, un viņi ierindojās tikai 7. vietā.
     Daugavpilieši arī atklāja rezultātu spēles 7. minūtē, bet pirmajā puslaikā vairāk vārtu tā arī netika gūti . Otrā puslaika  sākumā Igors Lapkovskis rezultātu izlīdzināja, bet galvenie notikumi risinājās mača pēdējās piecās minūtēs. Trīs vārtus 36., 39. (ar 10 m soda sitienu)  un 40. minūtē  viesu labā guva Rolands Putāns, tādējādi nokārtojot “lūšu” uzvaru.
     Jēkabpils  komanda  spēlēja šādā  sastāvā: Gatis Kilbloks, Dainis Balis, Rainers Ragainis, Oļegs Peņkovskis, Rolands Putāns, Dmitrijs Zakraževkis, Aleksandrs Abašins, Igors Lapkovskis, Edmunds Zvaigzne, Maksims Potlovs, Jevgēnijs Simonovs un Oskars Zeps.
    "Jēkabpils lūši" ceturtdaļfināla sērijā ir  izvirzījušies  vadībā ar 1:0. Nākamā sērijas spēle notiks Jēkabpils Sporta namā  2. martā plkst. 18.00. Ja tajā uzvarēs mājinieki, viņi iekļūs pusfinālā, savukārt viesu panākuma gadījumā trešais izšķirošais mačs atkal risināsies Daugavpilī.