Telpu futbolistiem sāksies ceturtdaļfināla sērija
J. Šteinbergs

Šodien Latvijas telpu futbolas virslīgā tikai aizvadīta pēdējā regulārā čempionāta spēle, kurā “Jēkabpils lūši/Ošukalns” izbraukumā tikās ar “RSU/BAO-Dobele”. 
   Abām komandām šī mača rezultāts nebija pārāk nozīmīgs, jo jau iepriekš “lūši” bija nodrošinājuši sev  trešo vietu, bet viņu pretinieki – ceturto. Jēkabpilieši mača gaitā bija vadībā  ar 1:0,  3:1 un 4:2, taču pārsvaru neizdevās noturēt, un mačs beidzās neizšķirti 4:4. “Lūšu” labā vārtus guva Pāvels Tarasovs, Oskars Ikstens, Oskars Zeps un Dmitrijs Kuzmins.  Gūstot vārtus, Dmitrijs Kuzmins ir kļuvis par regulaŗā čempionāta rezultatīvāko spēlētāju. Viņa kontā 23 vārti, un tādējādi  baltkrievu leģionārs par vieniem vārtiem ir apsteidzis FC “Petrow” spēlētāju Maksimu Seņu. 
    Ceturtdaļfinālā “Jēkabpils lūši/Ošukalns” tiksies ar 6. vietā finišejušo “FK Tukums 2000/TSS”.  Uzvarētājs pārī tiks noskaidrots sērijā līdz divām uzvarām. Mājas spēļu priekšrocība ir “lūšiem”, tadēļ pirmo maču 2. februārī  plkst. 13.00 viņi aizvadīs Jēkabpilī , bet otrais mačs risināsies Tukumā. Ja būs nepieciešama arī trešā spēle, tā atkal notiks Jēkabpilī. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru