Telpu futbolistiem sagrāve pie tukšām tribīnēm
J.Šteinbergs

Sestdien samērā negaidīti pēc gandrīz  mēneša neplānota pārtraukuma, kas bija saistīts ar covid-19, atsākās virslīgas čempionāts telpu futbolā. “Jēkabpils lūši\Ošukalns ” Jēkabpils Sporta namā spēli aizvadīja pret spēcīgo FK “Raba”.  Mačs pandēmijas dēļ risinājās praktiski bez skatītājiem – katra komanda varēja pieteikt pa 10 līdzjutējiem.
    Jēkabpiliešiem jau mača sākums izvērtās neveiksmīgs –  7. minūtē viņi zaudēja vārtus, kad  viesu komandas spēlētājs atdevas precīzu piespēli savam komandas biedram mājinieku vārtu priekšā, un “Lūšu”  vārtsargs  Artjoms Križanovskis nebija glābējs. Pirms tam gam  iespēja gūt vārtuis bija arī mājniekiem,bet Rolands Putāns neaizsniedzāas pēc bumbas, ko viņam piespēlēja Jurijs Halimons. 11. minūtē mājinieki iekrita pretuzbrukumā, un rezultāts kļuva 0:2, savukārt trešie vārti krita  pirmā  puslaika priekšpēdējā minūtē.  Pirmā puslaika rezultāts 3:0 “Rabas” labā, bet pēc momentiem rezultāts varēja būt arī lielāks.
    Otrā puslaika sākumā mājinieki acīmredzami aktivizējās. Mūsējie uzbruka vairāk un agresīvāk.Divas iespējas gūt vārtus bija Maksimam Potlovam. Otrā  no tām tika realizēta un rezultāts kļuva 1:3. Spēle kļuva nervozāka -  dzelteno kartīti nopelnīja “lūšu” trneris Intars Šlseris. Mājiniekus “atsēdināja” ceturtie vārti – laukuma vidū bumbu pazaudēja Dmitrijs Kuzmins,  Rabas”  uzbrucējs izgāja viens pret vienu ar mūsu vārtsargu un nekļūidījās.  Pēc 15 sekundēm rīdzinieki eleganti izspēlēja stūra sitienu un panāca 1:5. Mēģinot lauzt spēles gaitu, “Lūši” vārtsargu nomainīja pret piekto laukuma spēlētāju un tūlīt ielaida gan sestos,  gan septītos vārtus.  Mačs tā arī noslēdzās ar 1:7.
   Jātgādina, ka “Jēlabpils lūšiem/Ošukalnam” šī bija tikai otrā spēle čempionātā  un pirmā neveiksme. .Pirmajā  kārtā Jēkabpils komanda  ar 5:1 pieveica “RSU/BAO-Dobele”.  Nakamais “Lūšu” izgājiens laukumā  paredzēts  14. novembrī izbraukumā pret FC “Lokomotiv  Daugavpils”.