Telpu futbolistiem sakāve pret tiešajiem konkurentiem
Juris Šteinbergs

Trešdien Jēkabpils sporta namā svarīgu  spēli cīņā par augstāku vietu regulārā čempionāta noslēgumā telpu futbola virslīgā pret tiešajiem konkurentiem “TFK Rēzekne/RFA” aizvadīja “Jēkabpils lūši”.  Pirmajā aplī abas komandas nospēlēja neizšķirti 3:3.
    Mača ievadā bīstamāk uzbruka viesi. Pirmā puslaika vidū trīs reizes mājiniekus glāba vārtsargs Gatis Kilbloks, savukārt jēkabpilieši savu izdevību nelaida garām un bumbu vārtos 10. minūtē iebakstīja Valdis Vizulis. Rēzeknieši atbildēja ar patālu sitienu, panākot  neizšķirtu, bet vadībā viņi  izvirzījās pēc stūra sitiena izspēles. Līdz pārtraukumam “lūšiem” bija vismaz divas izdevības rezultātu izlīdzināt, bet  izgājienu viens pret vienu ar vārtsargu rezultatīvi nenoslēdza ne Uldis Grebskis, ne Rolands Putāns.
    Otrajā puslaikā abas komandas nomainīja vārtsargus. Atsākoties spēlei, jēkabpilieši guva vārtus, taču tie netika ieskaitīti, jo viesi neilgi pirms sitiena bija pārkāpuši noteikumus. Jēkabpiliešiem piederēja iniciatīva, un reizes četras viņi sita no tuvas distances, taču sitieni vai nu tika bloķēti, vai arī tos atvairīja vārtsargs. Rēzeknieši atbildēja ar sitienu pa vārtu pārlikni, bet 30. minūtē viņi aizskrāja ātrajā uzbrukumā un ieraidīja bumbu Daiņa Baļa sargātajos vārtos. Kad  viesi guva arī ceturtos vārtus, mājinieki nomainīja vārtsargu pret laukuma spēlētāju, lai mēģinātu glābt maču. No tā nekas neiznāca. Vēl vairāk – Rēzeknes komanda mūsējo tukšajos vārtos bumbu raidīja vēl trīs reizes, sagādājos “Jēkabpils lūšiem” sakāvi ar 1:7.
     Jēkabpils komanda pēc šī zaudējuma noslīdēja uz 7. vietu, lai gan saglabā teorētiskas iespējas līdz regulārās sezonas noslēgumam  pakāpties arī augstāk. Nākamo spēli “Jēkabpils lūši” aizvadīs mājās sestdien, 16. februārī, plkst. 19.00 pret “Beitar”,  bet noslēdzošais mačs - 19. februārī izbraukumā pret pastarīti SK “Monarhs”.