Telpu futbolistiem uzvara pirmajā mājas spēlē
Juris Šteinbergs

Sestdien pirmo mājas spēli Latvijas telpu futbola virslīgā aizvadīja «Jēkabpils lūši/Ošukalns». Jēkabpiliešu pretinieki bija FC «Nikers» no Kuldīgas. 
      Pirms šī mača abas komandas turnīra tabulā atradās pretējos polos –jēkabpilieši pēc ne visai veiksmīga sezona sākuma  bija 7. vietā, bet kuldīdznieki, izcīnījuši   četras uzvaras pē­dējās četrās spēlēs, bija vi­ce­līderu godā.    
     Maču sparīgāk uzsāka mājinieki. Divreiz pēc mājinieku sitieniem bumba skā­ra pretinieku vārtu stabu, vienreiz mājiniekus no vārtu zaudējuma glāba  vārtsargs Aigars Bondars. «Lūši» teritoriālo pārsvaru realizēja 9. minūtē – no asa leņķa tālajā vārtu stūrī iesita Egīls Jegorovs. Pēc divām minūtēm kurzemnieki atspēlējās pēc mājinieku rupjas kļūdas savu vārtu priekšā. Vadību jēkabpilieši atguva 16. minūtē, kad ar spēcīgu šāvienu pretinieku vārtsargu pārsteidza Jurijs Halimons. Pirmais puslaiks tā arī noslēdzās ar rezultātu 2:1. 
     Otrā puslaika ievadā viesi mēģināja uzspiest uz mājinieku vārtiem, taču nesekmīgi. Mūsējo pretuzbrukums noslēdzās ar Va­dima Atamaņukova raidījumu vārtos un 3:1. Šajā epizodē kļūdījās pretinieku vārt­sargs, bet arī Vadima si­tiens bija precīzs. 4:1 panāca Maksims Portlovs, bum­bu tīklā raidot no vārtu priekšas cīņā ar diviem aizsargiem, bet 5:1 –  Ričards Raščevskis, raidot bumbu vārtos  garām izskrējušajam vārtsargam un tādējādi ar 8 gūtajiem vārtiem kļūstot par virslīgas rezultatīvāko spēlētāju. Savukārt sestie un septītie vārti krita spēles pēdējās minūtēs, «Nike­ram» spēlējot bez vārtsarga. Tukšos vārtos bumbu raidīja Vadims Atamaņukovs un Maksims Potlovs. Jēkabpi­lieši uzvarēja ar 7:1, tiekot pie otrās uzvaras šosezon un pirmās savā laukumā. Par labāko spēlētāju šajā mačā jēkabpiliešu treneris Pāvels Pikalovs nosauca vārt­sargu Aigaru Bondaru, un viņš līdz nākamajai spēlei glabās iedibināto balvu «Ceļojošais lūsis». 
    Jēkabpiliešiem turnīra tabulā neizdevās pakāpties, un viņi joprojām ir sestie. Toties izdevās līdz diviem punktiem pietuvoties divām   vienībām – TFK «Salaspils» un «FK Nīca/OtankiMill».  Apdzīt vismaz Salaspils komandu, kas nākamajā kārtā ir brīva, «lūšiem» būs iespēja šonedēļ – izbraukumā  27. novembrī  jāuzvar SK «Kengaroos». 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru