Telpu futbolistiem vēl viens neizšķirts

Telpu futbola virslīgā  "Jēkabpils Lūši" savā otrajā mačā šodien mājās uzņēma pagājušās sezonas 1. līgas čempionus "LDZ Cargo/DFA".  Arī šī spēle, tāpat kā iepriekšējā, noslēdzās neizšķirti 2:2. Scenārijs bija līdzīgs kā mačā pirms nedēļas - jēkabpilieši pirmajā puslaikā izvirzījās vadībā ar 2:0 pēc Rolanda Putāna un Oskara Zepa raidījumiem, bet otrajā puslaikā pretinieki  rezultātu izlīdzināja. Kā vēsta LTFA mājaslapa, spēli vērojuši 300 skatītāju.

Pēc diviem aizvadītajiem mačiem  jēkabpilieši ar 2 punktiem ieņem 6. vietu 9 komandu konkurencē.  Nākamo maču '"Jēkabpils Lūši"  aizvadīs izbraukumā pret FK "Raba".