Tiesa noraida Gvido Liepiņa prasību par atlaišanas kompensācijas izmaksu
INESE ZONE

Pirms 26. marta domes sēdes priekšsēdētājs Aivars Kraps informēja deputātus, ka bijušā Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāja Gvido Liepiņa prasība tiesā ar mērķi panākt, ka viņam tiek izmaksāta kompensācija par atstādināšanu no amata – 11 286 eiro -, izskatīta Daugavpils tiesā un prasība ir noraidīta. G. Liepiņš šo tiesas lēmumu esot pārsūdzējis Latgales apgabaltiesā.
    Deputāts Leonīdas Salcevičs norādīja, ka viņš kuluāros esot dzirdējis informāciju, ka Jēkabpils dome varētu iesniegt prasību tiesā pret G. Liepiņu par bezdarbību, kā dēļ iestādei – slimnīcai – radīti zaudējumi. Vai par to tiekot domāts? A. Kraps pieļāva šādu iespēju un atbildēja, ka par to tiek apkopota informācija, un tas notiekot neatkarīgi no minētajiem tiesu darbiem.
    Atgādinām, ka 2019. gada 13. jūnijā Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps kapitālsabiedrības dalībnieku ārkārtas sapulcē rosināja G. Liepiņa atsaukšanu no valdes priekšsēdētāja amata, minot to, ka G. Liepiņš valdes priekšsēdētāja amatā ir zaudējis Jēkabpils  pašvaldības  uzticību. Viņš arī lēma atcelt iepriekšējā domes sasaukuma laikā slimnīcas valdes locekļiem noteiktos atlaišanas pabalstus vairākkārtējas algas apmērā.
     G. Liepiņš toreiz iebilda pret trīskāršā atlaišanas pabalsta atcelšanu, sakot, ka A. Kraps nav tiesīgs vienpusīgi atkāpties no noslēgtā līguma par minētajiem pielīgtajiem labumiem. To varot grozīt tikai atbilstoši Civillikuma normām. G. Liepiņš esot konsultējies ar advokātu, un pašvaldībai savas līgumsaistības esot jāpilda. G. Liepiņš tad solīja sniegt prasību tiesā par iespēju saņemt pielīgto pabalstu. 
 
 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. Večina
  Večina
  pirms 2 mēnešiem

  Re kā Gvido, laikam karma.

  Atbildēt
 2. večuks
  večuks
  pirms 2 mēnešiem

  re, kā tevī ierunājās prieciņš par cita neveiksmi. nu,nu, pieskati vien savu karmu un nopietni pieskati, jau šodien pat tur var rasties izmaiņas, gaidi tās...

 3. to Večina
  to Večina
  pirms 2 mēnešiem

  Sīka un melna ir Tava dvēselīte.

Pievienot komentāru