Tieslietu namā svin spāru svētkus
INESE ZONE

30. augustā VAS «Tiesu namu aģentūra»,  Tieslietu ministrija, Jēkabpils pašvaldība un SIA «Arčers» aicināja uz jaunā Jēkabpils tieslietu nama spāru svētkiem.
    Ēka ir sasniegusi tās augstāko atzīmi – 11 metrus, un atbilstoši senām būvniecības tradīcijām tad tiek svinēti spāru svētki. Nedaudz vairāk kā trīs mēnešu laikā kopš svinīgā kapsulas iemūrēšanas pasākuma ēkas pamatos (tas notika 10. maijā) jau paveikta teju lielāka daļa darbu – izbūvēts karkass un ēkas nesošās konstrukcijas.
    – Liels paldies par tik īsā laikā paveikto. Šis ir objekts, par kuru jēkabpilieši noteikti būs gandarīti, ka viņiem būs iespēja vienā vietā izmantot visu tieslietu iestāžu pakalpojumus. Šī ir ne tikai pirmā šāda veida jaunas tieslietu ēkas būve Latvijā, bet Jēkabpils arī ir pirmā vieta, kur tāda tiek celta, – sacīja tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs. Būvnieku pārstāvis SIA «Arčers» valdes priekšsēdētājs Jānis Mar­kulis sacīja, ka jebkuram, kurš kaut ko saprot no būvniecības, ir skaidrs, ka ēku 5500 m2 platībā uzcelt tik īsā laikā ir ļoti labs rezultāts.
     – Paldies projektētājiem, jo šis ir tiešām ļoti labs projekts, paldies būvuzraugiem, projekta vadītājiem. Betonē­tājiem – SIA «Abora» un Jēkabpils pašvaldībai par sadarbību. Protams, paldies «Tiesu namu aģentūrai» par mums veltīto uzticību, –  sacīja Jānis Markulis. «Tiesu namu aģentūras» valdes locekle Santa Sausiņa arī augstu vērtēja SIA «Arčers» komandas darbu, ar ko izveidojusies perfekta sadarbība. Jēkabpils domes priekšsēdētājs Raivis Ra­gainis arī uzteica celtnieku darbu un labo sadarbību, sakot, ka bijušas bažas, kā tik lielu objektu būvēs mikrorajona vidū, vai tas netraucēs iedzīvotājiem, taču neesot saņemta neviena sūdzība, kas arī liecinot par darba kvalitāti un labu organizāciju.  
    Kā zināms, tieslietu nams top teritorijā starp Neretas, Bebru un Auseklīša ielu. Tā telpās atradīsies Zemgales rajona tiesas un Zemesgrāmatas Jēkabpils nodaļa, Uzņēmumu re­ģistrs, Valsts zemes dienests, Valsts valodas centrs, Valsts probācijas dienests un Dzimt­sarakstu nodaļa. Visus būvniecības darbus plānots pabeigt nākamā gada vasaras sākumā, un būvniecības kopējās izmaksas ir aptuveni 6,8 miljoni eiro.  
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (4)

 1. skatos
  skatos
  pirms 10 mēnešiem

  Kas tur spulcējušies, melnā darba strādnieki ? Nu tad vajag iedod lāpstas, ķelles, āmurus un citus rīkus, koļi atnākuši, lai strādā. Redz;es, cik naudiņa viegli nāk.

  Atbildēt
 2. Izsmiekls
  Izsmiekls
  pirms 10 mēnešiem

  Korupcijas un dzerstiņu perēklis atradis jaunu mājvietu.

  Atbildēt
 3. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 10 mēnešiem

  Ko tas Rasnačš muld, ka jēkabpilešiem būs prieks viss pakalpojums uz viet saņemt! Kāc cilvēkam var būt vienlaicig sakars sakars Valods centr ar Zems dienest vai Probācij?

  Atbildēt
 4. īpaši stulbs
  īpaši stulbs
  pirms 10 mēnešiem

  Nesaprotu, kāpēc valdībā nevar vienoties, lai visas valsts iestādes saliktu vienā lielā Valsts nekustamo īp[ašumu mājā? Tas būtu pavisam labi.

  Atbildēt

Pievienot komentāru