Tirdzniecības centrā “Sēlija” skatāma koledžas audzēkņu darbu izstāde
ILZE BIČEVSKA

Tirdzniecības centrā „Sēlija” tika atklāta Jēkabpils Agrobiznesa koledžas 2. kursa multimediju dizaina programmas audzēkņu darbi. Tie tapuši pagājušā gada rudenī un veltīti tādām tēmām kā veselīgs dzīvesveids, atkarības, ārējais spiediens, emocionālā vardarbība utt. Kopā ar audzēkņiem strādāja pasniedzējas Mētra Štelmahere (foto) un Dace Vēvere (datorgrafika).
     Kā stāstīja paši audzēkņi, vispirms dzima ideja, tad tapa foto, kur dažbrīd darbā iesaistītie viens otram bija kā modeļi. Tad – bilžu rediģēšana, apstrāde ar „Adobe photshop” programmu. Kā uzsvēra jaunieši, viņi šos savus darbus aicina skatīties ne tikai ar acīm, bet arī ar sirdi. Tāpat tiekot gaidīta kritika, tiesa – tāda, kas ir konstruktīva un bagāta ar ieteikumiem. 
    -Profesija, kuru patlaban apgūst šie jaunieši, ir mūsdienīga un pieprasīta. Man kā direktorei ir prieks, ka mūsu koledžas audzēkņi pratuši aktuālu tēmu sasaistīt ar mākslu, - izstādes atklāšanā sacīja JAK direktore Rita Pole. 
     Multimediju dizaina programmā JAK audzēkņi apgūst ne tikai vispārizglītojošo izglītības programmu, bet arī mākslas pamatus zīmēšanā, gleznošanā, kompozīcijā un mākslas vēsturē, kā arī mācās strādāt ar digitālo foto un videokameru, 3D printeri, trīsdimensionālām programmām un apstrādāt fotogrāfijas ar datortehnikas palīdzību. 
    Izstādē ir Inese Altānes, Sindijas Borskas, Lindas Cakules, Aigas Kalniņas, Evelīnas Kosmačevskas, Vara Laura Kuriloviča, Gunitas Rasas, Kristiānas Kristas Soltumas, Mārtiņa Zepa un Marijas Zlāmītes darbi. Izstāde vienā no lielveikala „Sēlija” vestibiliem būs apskatāma līdz 31. maijam. 
 
D. Gagunova foto
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru