Tīrīs grāvjus un izbūvēs caurtekas Zvaigžņu, Smilgu un Jūlija ielās
Sabiedrisko attiecību nodaļa

 Jēkabpils domes sēdē deputāti piešķīra finansējumu 17 870,95 eiro apmērā grāvju tīrīšanai un caurteku izbūvei Zvaigžņu, Smilgu un Jūlija ielā.
     Pašvaldības speciālisti, apsekojot Zvaigžņu, Smilgu un Jūlija ielas,  konstatēja, ka grāvji ielu sarkano līniju robežās ir nesakopti, caurtekas daudzviet iebrukušas vai aizgruvušas. Lietus laikā lielais ūdens daudzums veicina ceļa daļas izskalojumus, bojājot tā segumu un radot draudus gan autobraucējiem, gan apkārtējām būvēm un videi. Lai novērstu esošo situāciju, tika atvēlēti līdzekļi grāvju tīrīšanai un caurteku izbūvei.
     Šobrīd pašvaldība slēdz līgumu ar darbu veicēju, kas pēc līguma noslēgšanas nekavējoties uzsāks minētos darbus. Plānots, ka darbi tiks pabeigti divu mēnešu laikā.
 
Domes arhīva foto
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. vērotājs
    vērotājs
    pirms 9 mēnešiem

    Speciālisti apbraukājuši, secinājuši. Es pabraukāju pa Jēkabpili Googlē Maps un Jēkabpilī visas ielas ir bez grāvjiem vai tie ir sen aizauguši.Ielas ir vairāk kā drausmīgas! Nez ko Leonīds 20 gadus ir darījis, nav saprotams. Tagad tikai ņemās ar oponēšanu ar putām uz lūpām.

    Atbildēt

Pievienot komentāru