Tomēr piekrīt, ka Palejas ielas rakumi būtu jāsakārto
INESE ZONE

Jēkabpilieši sūdzas, ka Palejas iela posmā no ielas sākuma līdz Kuģu ielai, kur iela palikusi nenoasfaltēta pēc ūdensvada un kanalizācijas ierīkošanas darbiem,  ir neizbraucama.
   Puse ielas, kur notika rakšanas darbi, šogad acīmredzot paliks neasfaltēta, lai grunts nosēžas, un tur izveidojušies iesēdumi, virs kuriem slienas kanalizācijas akas. Tas apgrūtina satiksmi un rada automašīnu bojājumu risku. Šoferi tādēļ parasti izvēlas braukt pa vienu – asfaltēto – ielas pusi, un tā rodas bīstamas situācijas. Iedzīvotāji interesējas, vai ielas izrakto daļu nevarētu izlīdzināt, pieberot šķembas?    
Jēkabpils domes izpilddirektors Guntars Gogulis stāsta, ka darbu pasūtītājs ir SIA «Jēkabpils ūdens», bet izpildītājs – SIA «Jēkabpils PMK». «Jēkabpils ūdens» vadība G. Gogulim apgalvojusi, ka iela ir izbraucama un nekādu problēmu nav. Par posma, kur veikti būvdarbi, uzturēšanu braukšanai derīgā stāvoklī esot atbildīgs būvnieks – «Jēkabpils PMK». 
    – Šogad asfaltēšana ne­notiks, jo to darīt būtu ne­pareizi, jo nevar uzreiz nodrošināt asfalta kārtas uzlikšanu, lai nebūtu iesēdumu. Ja iedzīvotājiem ir sū­dzības par ielas stāvokli, vi­ņiem jāvēršas SIA «Jēkabpils ūdens». Bet es par to jau jautāju, un viņi skaidro, ka situācija ir normāla, – sacīja G. Gogulis.   
Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Rutko tam gan nepiekrīt. Viņš sacīja, ka ir bijis Palejas ielā un pārliecinājies, ka pret Krustpils novada ēku ir problēmas posmu izbraukt, jo iesēdumi ir pamatīgi. 
    Domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis atkal skaidroja, ka asfaltēt ielu šobrīd nevar, jo tūlīt beigsies ielu būvdarbu sezona. Grunts nav nosēdusies. Ja tagad uzlies asfaltu, veidosies bedres. Viņš, tāpat kā G. Gogulis, mudināja problēmu gadījumā vērsties pie «Jēkabpils ūdens». Uz jautājumu, kāda jēga vērsties pie «Jēkabpils ūdens», ja, uzņēmuma skatījumā, viss ir normāli,  R. Ragainis  atbildēja, ka  pievērsīšot speciālistu uz­manību problēmai, lai vairs nav atrunu, bet izpild­direktors G. Gogulis un Pilsētsaimniecības departamenta direktors Raits Sir­movičs kontaktējas ar pasūtītāju un izpildītāju un panāk, ka ielas posmu padara izbraucamu. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. he he
  he he
  pirms 11 mēnešiem

  Tad, kad to ielu remontēja, tur bija zīme iebraukt aizliegts. Tāpat visi tur mauca pa to bedraino pusi, ka dubļi vien šķīda. A ko tagad pēkšņi dubļi traucē? Vispār būtu uzaruši, lai pamokās, zinās kā laukos cilvēki brauc.

  Atbildēt
 2. No laukiem
  No laukiem
  pirms 11 mēnešiem

  Labs :)

 3. varu tikai piebilst
  varu tikai piebilst
  pirms 11 mēnešiem

  Labs ir arī tas, ka tas Ķīselis aizkratījās uz otru krastu. Tagad arī tur būs piena upes ķīseļa krastos. :) Labu apetīti visiem! :)

Pievienot komentāru