«Top» kausa trijniekā iekļūst ģimnāzijas zēni
Juris Šteinbergs

Rīgā, olimpiskajā «Skon­­to» hallē, norisinājās «Top»  kausa izcīņas volejbolā finālsacensības, kas ir lielākais skolu volejbola pasākums Latvijā. Fināl­cīņās piedalījās 125 ko­mandas, bet pirmajā pos­mā cīņas uzsāka 257 skolu 657 komanas. Agrāk šis pasākums bija pazīstams kā «Lāses»  kauss. 
       Jē­kabpils Valsts ģimnāzijas (JVĢ) sporta skolotājs Aivis Kokins BD pastāstīja, ka sacensības norisinājās četrās grupās – 1998.–2001. gadā dzimušiem jauniešiem un jaunietēm un 2002.–2005. gadā dzimušiem zēniem un meitenēm.  Jēkabpils Valsts ģimnāzija bija viena no trim skolām, kas finālturnīrā bija pārstāvēta visās četrās grupās, par ko saņēma arī balvu – maisu ar volejbola bumbām.  Vis­labāk Rīgā klājās JVĢ zēniem, kas ieguva 2. vietu. Komandā spēlēja Toms Prokopenko, Kristers Sils, Ralfs Rubenis, Rihards Zvaigzne, Kristaps Cvilikov­skis, Rūdolfs Griķis, Raivis Dzērve un Daniels Du­naiskis. Savukārt jaunieši ieņēma samērā augsto 9. vietu, bet  meitenes un jaunietes ierindojās turnīra tabulas otrajā pusē. Ģim­nāzijas komandas startiem sagatavoja skolotāji Aivis Kokins un Jevgēnijs Jubelis. 
   Ja JVĢ sportisti tiesības piedalīties finālā  ieguva, uzvarot atlases turnīros, tad  Jēkabpils Agro­biznesa koledžas jaunieši (skolotājs Zigmunds Znotiņš) un Zasas vidusskolas meitenes (skolotāja Madara Nagle) – veiksmīgas izlozes rezultātā. Šīs komandas finālturnīrā ieņēma attiecīgi 19. un 17. vie­tu. Jāpiebilst, ka katrā grupā startēja 30–32 komandas.
 

 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru