Trešdien sāksies pusstundas velobraukšanas un skriešanas seriāls, svētdien - spiningošanas mači​
Sagatavoja J. Šteinbergs

3. oktobrī Jēkabpils Mežaparkā sākas  pusstundas velobraukšanas un skriešana sseriāl,  savukārt 7. oktobrī Klaucānu un Priekulānu ezerā notiks spiningošanas sacensības "Jēkabpils novada līdaka"
 
   Arī šogad pusstundas velobraukšanu organizē neatkarīgā sportistu grupa «VSM veloserviss» sadarbībā ar Jēkabpils Sporta centru. Sacensības norisināsies trešdienās  3., 10., 17. un 24. oktobrī. Kopējais starts – plkst.18.00. Apļa garums –1,65 km Mežaparka takās. Dalībniekus vērtē pēc 30 minūtēs veikto apļu skaita. Pieteikšanās sacensību vietā no plkst. 17.00 līdz 17.45.
    Savukārt pusstundas skrē­jienam šogad ir nozīmīga jubileja – tas norisināsies jau 35. sezonu. To organizē  Jē­kabpils Sporta centrs sadarbībā ar SIA «Multi­sport» «Fans Prosport» veikalu. Sacensības notiks 10 kārtās – 2.,  3., 10., 17.,  24., 31. oktobrī, 7., 21., 28. novembrī un 5. decembrī  Mežaparka 500 m garajā apgaismotajā takā. Starta laiki – plkst. 18.00  starts 1.–3. vecuma grupai (2004. gadā dzimuši  un jaunāki), bet plkst. 18.40 –  4.–11. vecuma grupai (2003. gadā dzimuši  un vecāki dalībnieki, kā arī paraolimpiskā gru­pa). Arī  pusstundas skrējienā dalībniekus vērtē pēc 30 minūtēs veikto apļu skaita. Tiek ieskaitīts arī pēdējais aplis, kurā sportists paspējis ieskriet pirms 30 minūšu laika beigām. Pieteikšanās sacensību vietā no plkst. 17.00 līdz 17.45. 
Nolikums pieejams mā­jaslapā www.jekabpilssc.lv.
    Pusstundas velobraukšanas un skrējiena dalībnieki tiks sumināti svinīgā pasākumā, kas Jēkabpils tautas namā norisināsies 12. de­cembrī plkst.18.00.
 
    Svētdien, 7. oktobrī, Kalna pagasta Klaucānu un Priekulānu ezeros risināsies spiningošanas sacensības «Jēkabpils novada līdaka 2018».  
Tās rīko novada pašvaldība sadarbībā ar makšķernieku klubu «Bancāns». 
   Reģistrācija notiks no plkst. 7.00 līdz 7.30 Klau­cānu ezera krastā. Dalīb­nieki izlozēs, kurā ezerā makšķerēs. Sacensības ilgs no plkst. 8.00 līdz 14.00.  Pēc tam – organizatoru sagatavots cienasts un ap­balvošana. Piedalīšanās sa­censībās ir bez maksas. 
   Kā vienmēr, tiks apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji, bet organizatori sola arī pārsteiguma balvas. Sa­vukārt dalībnieki, kuri būs palikuši bez loma,  vietu sadalījumu noteiks papild­sacensībās. Kādas tās būs, varēs uzzināt sacensību dienā. 
   Tā kā sacensības notiks īpaši aizsargājamā dabas teritorijā, atšķirībā no makšķerēšanas noteikumiem copmaņi lomā varēs paturēt tikai trīs līdakas. Asaru skaits gan nebūs ierobežots. Makšķerēt atļauts  tikai no airu laivas.
   Šīs  sacensības  būs trešās – noslēdzošās – triju maču seriālā. Pirmais posms notika ziemā Priekulānu ezerā, bet otrais – vasarā Daugavā.
Sīkākas uzziņas pa tālruni 28360230. 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. he he
    he he
    pirms 1 gada

    Atkal zivis mocīs.

    Atbildēt

Pievienot komentāru