Trīs medaļas Latvijas čempionātā vieglatlētikā
Juris Šteinbergs

Nedēļas nogalē Kuldīgas manēžā risinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās pieaugušajiem.  Jēkabpils sportisti tajā izcīnīja trīs medaļas.
    Svētdien  par valsts čem­pioni augstlēkšanā kļuva Lāsma Zemīte. Viņa uzvarēja ar sezonas  labāko rezultātu Latvijā 1,77 m. Ceturtājā vietā ar 1,68 m ierindojās Zane Zemīte, piektā ar identisku rezultātu bija Elīna Tumša, bet septītā – Paula Krūmiņa (1,60 m). Vīriešu konkurencē Edvards Eglītis ar 1,90 m palika ceturtais, tikpat pārvarēja  arī Mārtiņš Sulainis un finišēja  piektais, bet Markuss Ur­tāns pieveica  1,80 m augstu novietoto latiņu un bija septītais.
     Otro medaļu – sudraba – Lāsma Ze­mīte izcīnīja  tāllēkšanā, kur viņa ar rezultātu 5,83 m bija otrā.  Zane Ze­mīte tāllēkšanā bija  ceturtā ar rezultātu 5,60 m. Zane bez medaļas tomēr nepalika, jo viņai sudrabs  trīssoļlēkšanā (12, 57 m).
    Vēl  3000 m skrējienā  piektā vieta Kristeram Mežinskim (9:37.30). Piektā  60 m skrējiena finālā  pēc 7,89 s  finišēja arī   Ieva Ivanova, bet 200 m skrējienā viņai sestā vieta. Sa­vukārt Kristīne Ivanova 400 m skrējienā finišēja 7. vietā. Ralfs Lipenītis 7. vietu izcīnīja 60 m barjerskrējienā, bet 200 un 400 m skrējienos viņam 10. rezultāts.