Ātruma kontroles maratonā pieķer vairākus «rekordistus»
Juris Šteinbergs

Arī šogad, nu jau piekto gadu pēc kārtas, Valsts policija piedalījās īpašā 24 stundu akcijā – Eiropas ceļu policijas tīkla (TISPOL) rīkotajā ātruma kontroles maratonā. Sākot no trešdienas, 3. aprīļa, pulksten 6.00 rītā visā valsts teritorijā ceļu policija 24 stundas pievērsa pastiprinātu uzmanību atļautā braukšanas ātruma ievērošanai. 
    Valstī kopumā sastādīti 576 protokoli par atļautā ātruma pārsniegšanu, kas ir par 40 vairāk nekā šādā akcijā pērn.  Šajā statistikā nav iekļauti tie pārkāpumi,  kas  fiksēti ar stacionārajiem radariem.  «Rekordisti» izrādījušies divi ārvalstu pilsoņi. Tā Kurzemē pieķerts autovadītājs, kurš vietā, kur maksimālais atļautais ātrums ir 90 km/st, traucies ar 177 km/st, savukārt cits ārvalstnieks Zemgalē braucis ar 173 km/st. Latvijas iedzīvotāji tā nav riskējuši –  «rekordists» izrādījies kāds autovadītājs, kas savu spēkratu  vadījis ar ātrumu 160 km/st. 
   Kā pastāstīja satiksmes uzraudzības rotas vecākais inspektors Salvis Ozoliņš, Jēkabpils apkārtnē sastādīti 19 protokoli.  Smagākie pārkāpumi ir divi – pilsētā kādam automobilim fiksēts ātrums 94 km/st pie atļautā 50 km./st, savukārt ārpus apdzīvotām vietām pieķerts autovadītājs, braucot ar ātrumu 128 km/st, pie tam pie stūres viņš bija sēdies   alkohola reibumā. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru