Turpina izsolīt bijušās Bērzgala skolas ēku
AIJA VALDMANE

Jau pagājuši apmēram  četri gadi, kopš Jēkabpils novadā tika aizvērta Bērz­gala pamatskola. Kopš tā laika skolas ēka tika nodota izsolē, tā ievietota arī lielajā sludinājumu lapā www.ss.lv.
    Kādi ir bijuši rezultāti? Novada domes izpilddirektors Jānis  Subatiņš stāsta, ka tomēr uz nama iegādi neviens nav pieteicies. Ir bi­juši telefoniski zvani, mutiski in­teresējušies, bet līdz konkrētai rīcībai neviens nav nonācis.
    Laiku pa laikam sludinājums «Pašvaldība piedāvā īpašumu apsaimniekošanai» ar Bērzgala pamatskolas  at­tēlu tiek  ielikts arī  novada mājaslapas centrālajā daļā, lai iespējamajiem interesentiem  atgādinātu par šīs ēkas iespējamo iznomāšanu vai iegādāšanos. Līdz šim  tajā pa vasarām bijušas noorganizētas nometnes, ko rīkojusi biedrība «Izaicini  sevi», kā arī izmantojuši jaunsargi.
    – Šobrīd minēto ēku brauks skatīties invalīdu or­ganizācija no Rīgas un pētīs, vai to varēs piemērot viņu va­jadzībām, – stāstīja  izpild­direktors. – Taču tas, protams, nav zināms, vai viņus  šis piedāvājums apmierinās.
   Viņš informēja, ka bijušās skolas ēkas uzturēšana gadā vidēji izmaksā 14 tūkstošus eiro. Vasarā ir jāpļauj zāle, ziemā jākurina. Tur strādā viens štata darbinieks, bet ziemā, kad ir sals, pa sestdienām, svētdienām tiek pieņemts  vēl viens kurinātājs.
   – Protams, izmaksas paš­valdībai ir mazākas nekā tad, kad darbojās skola, taču mēs vēlētos, lai šī ēka atrastu jaunu saimnieku, – tā J. Su­batiņš.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru